2737
2739

مثلا از اتفاقا ی روز که براش میگم  انگار خیلی خوشش نمیاد و حوصلش نداره  حتما باید حرفای مهم بزنیم با هم

در صورتی که چتش با داداشش دیدم    داداش راجب شدت بارندگی میگفت  این اینقدر ذوق کرده بود  انگار مثلا راجب موضوع مهمی باهاش حرف زده بود    یا مثلت زنداداشاش عکس بچشون میفرستن    یچی چرتی میگن   این دویست تا استیکر خنده میفرسته فقط     

یا مادرش حرفهای عادی بزنه  با شوق میشینه گوش میده   که مثلا حالا ناهار چ پخته   چه توش ریخته😐

چرا اینطوریه؟     واسه شما اینطور نبست؟     به چرت و پرتاتون گوش میده؟    من دیدم بعضیا بخدا دختره دوساعت فقط راجب طرح ناخنش حرف میزنه  اونم گوش میدع😐😐😐😐😐

تو سکوت مرا بشنو  که صدای غمم نرسد به کسی... ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببخشید شاید منفی بافی باشه ولی به نظرم ازت خوشش نمیاد.

آدم وقتی به کسی علاقه داره یا حداقل براش مهمه؛ دنبال بهانه میگرده که باهاش هم صحبت بشه حتی اگه موضوع یه شن رو زمین باشه. برعکس وقتی میگه اگه کار مهمی نداری حرف نزن یعنی ازت بدم میاد دیگه.

البته این نظر منه بذار کنار شواهد دیگه و خودت تحلیل کن.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
2738