2733
2739

بچه ها من کلا شخصیتم جوریه دوست ندارم از خودم تعریف کنم از بچم تعریف کنم از روابطم تعریف کنم.

یک به خاطر اینکه شاید طرف اون شرایطو نداره دلش بخواد و اذیت بشه

دو اینکه کلا به نظرم جالب نیست آدم از خودشو چیزایکه داره تعریف کنه از قدیم گفتم درخت هرچه  قدر پربار تر خمیده تر

بعد حالا من تو جمع خانواده همسرم

مادرشوهرم یکسره از خودش تعریف میکنه از بچه داریش اره من بچه هام انقد شیک پوش بودن انقد حساس بودم رو بچه هام انقد بچه هام خوشگل بودن.

من انقد تمیزم وسواسم مرتبم...

بعد اره دامادم انقد خوبه مارو دوست داره از خونه ما بیرون نمیاد..وای شوهرم انقد دخترمو دوست داره رو حرفش حرف نمیزنه

من خودم  همیشه بچم شیکترین لباسارو میپوشه مردم خودشون میبنن دیگه نیاز نیست هی من یادآوری کنم چیزیکه قشنگ باشه ملت میبنن کور نیستن که😄 یا خونه زندگیم همیشه مرتبو تمیزه چه لزومی داره هرکیو ببینم از خودم تعریف کنم

نمیدونم هدفش چیه تا منو میبینه انقد از خودشون تعریف میکنن.

واقعا دیگه بدم میاد..فکر کنید من فقط لبخند میزنم و سکوت اونم مثل نوار از خودش تعریف میکنه.

چیکار کنم به نظرتون؟؟؟

واقعا شخصبت و تربیت خانوادگیم اجازه نمیده انقد از خودم تعریف کنم مثلا مقابله به مثل کنم.

نه اصلا مقابله به مثل نکن همین کارت بهترین رفتاره

یه عنوان کسی که از بیرون میبینه میگم

اگه تو هم جواب بدید دوتاتون عین خاله زنکا میشین

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون کمبود داره هی تعریف می‌کنه ازخودشون تاکمبودش جبران شه اهمیت نده

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
2731

همین لبخند و بگذر

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊
2740

هیچی همینجور که اللن رفتار میکنی.منم خانواده همسرم دقیقا همینجورین فقط گوش میدم.کاش اعصاب خوردیاشون در همین حد بود

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

فکر میکنم دنبال تایید حرفش از طرف مقابل😂

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

وای دقیقا ماد شوهر من تازه هفتاد سال سنم داره یبار دخترش درمورد یه خانم صحبت میکرد گفت پیرزن بعد مادرشوهرم گفت مگه چندسالشه دخترش گفت همسن تو کلی ناراحت شد دادو بیداد که مگه من پیرم😐هرچی لباس بگیرم میره عینشومیخره😭

چقدر منی 

منم هرچقدر دیگران پز بدن دلم نمیاد چیزایی که دارم و ب رخ بکشم میگم من دلم نمیخواد و نمیشکنه اگه اون واقعا غصه بخوره چی؟

عیبی نداره بذار دلش خوش باشه ب عروسش پز داده حرفه دیگه باد هواست 

2706