2737
2734
عنوان

خونریزی در بارداری

153 بازدید | 34 پست

بچه ها من هفته هشتم بارداری هستم پنج روز پیش پنج شش ساعت بعد رابطه خون دیدم که همون موقع رفتم بیمارستان شیاف دادن خون همون شب قطع شد ولی لکه بینی کم تا دو سه روز بعدش موند

الان کلا نه خونریزی دارم نه لکه بینی ولی خیلی نگرانم بچم چیزیش نشده باشه

بنظرتون سرخود برم سونوگرافی؟

اینم بگم موقع خونریزی و لکه بینی ذره ای درد نداشتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر نمیکنم مشکلی باشه خیلیا لکه بینی دارن اگه درد نداری چیزی نیست ولی باز به دکترت بگو سونو بنویسه

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2731

بعد رابطه ؟؟؟؟ مگه شما الان رابطه هم داری؟؟

😳😳😳😳😳😳😳

خواهر من تا۳ ماه ممنوعه تازه بعدشم اگر نرمال باشه همه چی اجازه هست که اینم همه راغب به  این کار نیستن 

میترسن

2738
بعد رابطه ؟؟؟؟ مگه شما الان رابطه هم داری؟؟ 😳😳😳😳😳😳😳 خواهر من تا۳ ماه ممنوعه تازه بعدشم اگر ...

اره دکتر گفت همه چی رحم ک جنین اوکیه و مشکلی برا رابطه نیست

شاید این خونریزی هم بخاطر چیز دیگه ای باشه

سعی کن جلو خودت رو بگیری و رابطه نداشته باشی اگه استرس داری برو ازاد ی سونو معمولی بده.ببین بچه قلب ...

عزیزم دکتر گفت رابطه برام مشکلی نداره وگرنه اصلا انجام نمی‌دادم سونوی قلبم رفتم تشکیل شده بود فقط از بعد خونریزی به اینور نگرانم میگم نکنه چیزی شده باشه

اره دکتر گفت همه چی رحم ک جنین اوکیه و مشکلی برا رابطه نیست شاید این خونریزی هم بخاطر چیز دیگه ای ب ...

وای چه دکتر احمقی داری ببخشیداااا

عزیز من تو نت بزن بخون 

تا ۳ ماه کلا ممنوعه ازهمه بابت واسه زن ..... اصلا نباید رابطه داشته باشی

خونریزی هم بخاطر رابطه داشتی هست ...

من الان ۱۸ هفته جرات ندارم 

نه عزیزم بچه چیزیش نشده و اگه دکتر به چیزی مشکوک میشد خودشون می‌فرستادنت سونو، شما فقط چکاپ های ماهی ...

عزیزم قلبش تشکیل شده فقط امروز که از خواب پاشدم سمت چپ شکمم حالت گرفتگی داره 

میگن طبیعیه ولی من بارداری اولمه و تجربه ندارم خیلی نگران میشم

عزیزم دکتر گفت رابطه برام مشکلی نداره وگرنه اصلا انجام نمی‌دادم سونوی قلبم رفتم تشکیل شده بود فقط از ...

دکتر منم بهم گفت مشکل ندارع رابطه  برات ولی خب تو سه ماه اول هرچی‌کمتر باشه و سطحی بهتره

2706