2737
2734

دارم جدا میشم و در آستانه طلاقم بعد ۱۲ سال زندگی با یه بچه دو ساله بریدم به خدا .میشه اگر دلتون راضیه صلوات بفرستید راضی بشه به جدایی  ازدواج اجباری بود که جز برده بودن جنسی هیچ حسی دیگه ای نداشتم پر از خلأ بدبختی دعا کنید به خیر تموم بشه برا همیشه 

پیشاپیش معذرت میخوام حال روحیم خوش نیس که جواب بدم فقط دعام کنید لطفا 😭😭😭🥀🥀🥀🥺🙏🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چی شده عزیزم 

فقط 45 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر بارداری نیست دوستان تیکر اهدافمه 😊بعضی آدما فقط به لطف اینکه قتل غیر قانونیه تا الان زنده موندن!                                                A🤍M.         ❤️‌‌  Vali hal man bâ to khob Misha!❤️
اومدم خونه بابام میخوام جدا بشم به اندازه کافی سند مدرک دارم و  با وکیل حرف زدم ک بچه مال من بش ...

خداروشکر که مدرک داری حتما به نفع تو تموم میشه 🤗❤️برات دعا میکنم که هر چه زودتر جدا بشی و با بچه ات زندگی خوب و آرومی داشته باشی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر بارداری نیست دوستان تیکر اهدافمه 😊بعضی آدما فقط به لطف اینکه قتل غیر قانونیه تا الان زنده موندن!                                                A🤍M.         ❤️‌‌  Vali hal man bâ to khob Misha!❤️
2740
حالم قابل توصیف تو کلمات نیس🥺🥀😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

درکت میکنم عزیزم ولی نگران نباش همه چی به نفع خودته ❤️🌹

1
5
10
15
20
25
30
35
40