2733
2739
عنوان

موضع خانم در ازدواج

132 بازدید | 28 پست

سلام

پسرم ۳۳ ساله. با خانمی تو همین رده آشنا شدم برای ازدواج. سنتی هستیم. خانواده ها در جریانند. زنجان هستیم. داریم برای آشنایی با هم صحبت می کنیم. به نظر من و هر دو خانواده ها همه چیز اوکی هست. به شکل عجیبی نزدیکیم و مشابهت توی همه حوزه ها داریم. شرایط هم عالیه. اما خانم هنوز بعد از سه ماه به تصمیم نرسیدن. نه مثبت و نه منفی! هیچ ایرادی در من یا خانواده من یا شرایط نمی بینن. پای کس دیگه ای وسط نیست. خلاصه هیچی هیچی نیست. فقط و فقط ایشون می گه به تصمیم نمی رسم!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بارها خواستگاری رفتم. هم من پسر و هم دختر در عرض چند دقیقه حداقل در مورد کلیت طرف مقابل به نتیجه می رسیم. شما اکه از کسی خوشت نیاد همون اول کار می فهمی، اما ایشون هنوز و هنوز نتونسته تصمیم بگیره

جالبه ایشون کافه و بیرون و دور دور و خونه و ... میاد. گپ می زنیم. با موبایل مرتبطیم و ... اما ایشون هنوز می گه به جواب اولیه اولیه اولیه هم نرسیده. علتش هم این می دونه که نتونسته رابطه برقرار کنه. مگه می شه شما از یه نفر خوشت نیاد و نتونی رابطه برقرار کنی اما این همه باهاش بچرخی؟

2738
حتما مشکل تصمیم گیری دارن فرصت بدین بهشون

هنوز تو جواب اولیه موندن ها؟ چقدر دیگه فرصت؟ حتی خودش هم می گه نمی دونم چقدر زمان می خوام؟ چرا قبلی ها که همین قدر سن داشتن به سادگی بله اولیه رو دادن یا نه گفتن؟؟؟

والا ادم تو این سن یکم سختگیر میشه...حالا بصبر خیره ان شاالله

اینقدر صبر کردیم که حوصله خودش هم سر رفته. به من می گه تو پسر یه ایرادی بگیر تا لااقل تو جدا بشی و جفتمون راحت بشیم. منم می خوامش

سه ماه زوده  بنظرم برای آشنایی سنتی مشاوره میخوایید برید؟

سه ماه برای بله نهایی نبوده. برای پذیرش اولیه بوده. خواستگاری های قبلی توی همون یه جلسه اول بله یا نه می گرفتم.مشاور هم نمیاد

هنوز تو جواب اولیه موندن ها؟ چقدر دیگه فرصت؟ حتی خودش هم می گه نمی دونم چقدر زمان می خوام؟ چرا قبلی ...

خب همونطور که گفتم احتمالا مشکل در تصمیم گیری دارن

این افراد زیاد نظر میخوان در مورد همه چی و به راحتی نمی تونن انتخاب کنن 

یه لباس ساده بخوان بخرن چند روز طول میکشه

میتونین خودتون تشخیص بدین این مشکل رو دارن یا نه

این فقط یه حدس بود 

لجباز نیستن و گاهی باهاتون خوب یا گاهی بد نیستن؟

2706