2733
2734

آیا بچه بین زن و شوهر فاصله میندازه ؟ انقدر اینو شنیدم ک حس میکنم اگه یه روزی بچه بیارم مزاحمه و نمیشه هیچ کاری کرد! یعنی واقعا دیگه نمیشه مث وقتی که بچه نداشتیم باهم باشیم و خوش بگذرونیم و هیچی عوض نشه؟

من از بس شوهرم اخلاقاش گنده تصمیم گرفتم بعد۹سال بچه بیارم ازسرکارمیاد تنهایی فیلم میبینه سرش کلا توگوشی اصن اهل مسافرت و رفت امد نیس منم بچه میارم بابچم خوش باشم

فقط 35 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من از بس شوهرم اخلاقاش گنده تصمیم گرفتم بعد۹سال بچه بیارم ازسرکارمیاد تنهایی فیلم میبینه سرش کلا توگ ...

بچه بیاری بازم همینجوره.

تازه اون موقع نوزاد اذیتت میکنه به آدم فشار میاد اون استراحت کنه و خودت بیخوابی بکشی.

باهاش صحبت کن تفریحاتتون باهم باشه.

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍
🥺منم میگم بچه بیارم که باهاش سرگرم بشم

اره بیار من دیگه زیادی فاصله انداختم ۹ساله زندگیم داره ازهم جدامیشه اینقدر ک تنهاموندم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
بچه بیاری بازم همینجوره. تازه اون موقع نوزاد اذیتت میکنه به آدم فشار میاد اون استراحت کنه و خودت بی ...

اخه مشکل اینجاس اهل تفریح نیس بعد۸سال زندگی پارسال رفتیم مشهد عین سه روز تو هتل خوابید منم قاطی کردم بلیط گرفتم برگشتم.اصن اهل مسافرت و گشت و گذار نیس فقط و فقط گوشی و تلویزیون 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله که بیاری و سالم باشه زندگیت هم با اومدن قشنگ بشه❤️

ممنون گلم دعا کن اتفاقا دوروز دیگه انتقال جنین دارم مثبت بشه بچمو سالم بغل بگیرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه مشکل اینجاس اهل تفریح نیس بعد۸سال زندگی پارسال رفتیم مشهد عین سه روز تو هتل خوابید منم قاطی کردم ...

میدونم چی میگی.

اتفاقا چون تجربه اش کردم بهت میگم بعد که بچه بیاری هم همین روال رو داره همسرت.

اینا اعتیاد دارن به گوشی.

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍
میدونم چی میگی. اتفاقا چون تجربه اش کردم بهت میگم بعد که بچه بیاری هم همین روال رو داره همسرت. این ...

خب چیکارش کنم هیچ جوره رانمیاد بچه میارم ک بابچم برم دور دنیارو بگردم  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من از بس شوهرم اخلاقاش گنده تصمیم گرفتم بعد۹سال بچه بیارم ازسرکارمیاد تنهایی فیلم میبینه سرش کلا توگ ...

چرا فک میکنین وقتی اخلاقتون ب هم نمیخوره وقتی کلی درد سر تو زندگی دارین راه چارش اینه که یه بچه بیارین و گند بزنین تو اعصاب اونم؟اونم فردادوس داره مامان باباش باهم خوب باشن تو زندگی با دوستاش مقایسه میکنه خودشو اعصاب و روان براش نمیمونه

این کاربری واگذار شده لطفا هیچ گونه سوال از کاربر قبلی نپرسید نمیتونم اطلاع بدم 

فاصله که میندازه از یه لحاظ

چون بیشتر وقتتون صرف بچه داری میشه

ولی از یه لحاظ هم به هم نزدیکتر میشد چون الان یه نقطه مشترک تو زندگیتون دارید که همه تلاش‌هاتون برا خوشبختی اونه

منو شوهرم قبلا اصلا حرف نمبزدیم تو خونه 

الان همش در مورد دخترم حرف میزنیم

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2706