2733
2734

چند وقته تمایل شدید به خوردن ترشیجات پیدا کردم انقد که ساعت ۹شب رفتم لواشک و قره قوروت خریدم انقد میخورم که تمام زبان و سقف دهنم زخم میشه چکار کنم؟چرا اینجوری شدم ؟حامله هم نیستم مطمئنم

اینجا حرف اول و آخر و تاریخ عضویت هرکس میزنه.یچیزی مثل شناسنامه برای هویت افراد... بسیار مهمه

من همیشه اینجوریم😂😂

یه دختر پر انرژی شاد و خانواده دوست🧕🏻😜💃🏻خدا جونم بابت همه چیز شکرت 🙏🏻♥️ کاربری دست بقیه هم هست😁یا امام رضا (ع) خودت پناهمون باش🤍✨هیچ گونه ای از زیبایی درخشان تر از یک «قلب پاک» نمی درخشد✨🤍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بی بی چک بزن من وقتی دوتا دخترم رو باردار بودم دلم لواشک میکشید بعد میفهمیدم باردارم

بعد از یه سقط خدا تو عید غدیر یه هدیه بهم داد..خدایا شکرت..خدایا توکل به خودت..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓
2742

اگه تو چند وقته اینجوری من یه عمره اینجوریم:/

:)💛🌻 دختربچه ۱۳ساله کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  برای مدتی off......
بی بی چک بزن من وقتی دوتا دخترم رو باردار بودم دلم لواشک میکشید بعد میفهمیدم باردارم

وای نه ال دی میخورم امکان ندارن.حالا میگن هوس ترشیجات یعنی بچه پسره

اینجا حرف اول و آخر و تاریخ عضویت هرکس میزنه.یچیزی مثل شناسنامه برای هویت افراد... بسیار مهمه
2740
من یمدت رو شیرینیجات زوم کرده بودم الان ترشیجات اوف قره قروت کجا میفروشن؟ 

سبزیجات آماده دارن ولی نگیر حتی لثه هامم زخم شدن

گفتیا آب دهنم شر شر ریختتتت  آلوچه بخر همون تمرهندی نمک بریز یکمم غوره  🥹

وای توکه بدتر منو به هوس میندازی