2733
2734
عنوان

خانوما من دیروز سرکلاژ شدم میشه راهنماییم کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 797 بازدید | 85 پست
نه عزیزم گفت یه هفته مطلق بعدش زندگی روزمره ولی کارهای سنگین نه

عالیه که اینطوری 😍 من حتی به استراحت نسبی هم راضی ام ،  اینکه بشه به زندگی روزمره برگشت که دیگه معرکه ست 

ان شاالله خدا بچه ت رو برات سالم و سلامت نگه داره و یه زایمان عالی داشته باشی خدا به قلبت آرامش بده دلمو آروم کردی  😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه‌ها کسی تو بیست هفته شش روز سونو واژینال شده تاحالا ، اگه قرار به پاره شدن کیسه آب باشه همون لحظه این اتفاق می‌افته من دور پیش انجام دادم 

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین

عزیزم منم دو بار سرکلاژ شدم وی بارم از پساری استفاده کردم

کلی تجربه دارم دراین مورد هرسوالی داشتی از خودم بپرس

شیاف هم تاهفته ی20 کارایی داره از هفته ی20 ب بعد هم باید آمپول بزنی

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2728
بچه‌ها کسی تو بیست هفته شش روز سونو واژینال شده تاحالا ، اگه قرار به پاره شدن کیسه آب باشه همون لحظه ...

نگران نباش عزیزم

اتفاقی نمیفته مگه الکیه

من هفته ی24همسونو واژینال شدم

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
شما سونو واژینال شدی تو هفته های بیست و یک 

کیسه آب بااین اتفاقات پاره نمیشه نگران نباش وب خودت استرس الکی نده

نگران نباش عزیزم اتفاقی نمیفته مگه الکیه من هفته ی24همسونو واژینال شدم

واقعا  مرسی آخه اگه بدونی این و بعد چند سال ناباروری باردار شدم به خاطر همون ترسیدم ، بعد تو هفته های بیست و چهار پساری گزاشتی 

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
2740
عالیه که اینطوری 😍 من حتی به استراحت نسبی هم راضی ام ،  اینکه بشه به زندگی روزمره برگشت که دیگ ...

ممنون عزیزم ایشالا شماهم راحت زایمان کنی منم خیلی استرس دارم

کیسه آب بااین اتفاقات پاره نمیشه نگران نباش وب خودت استرس الکی نده

چشب خیلی آروم انجام داد دکتره

عزیزم سرکلاژ چیه؟ توی ۲۰ هفته منظورت از زایمان زود رس اینه که بچه سقط شد یا ب دنیا اوردیش سالم؟

نه عزیزم جنین سالم بود ولی نمیشد نگهش داشت چون کوچیک بود سقط شد 🥺

عزیزم بارداریتون موفق بود؟من خیلی استرس دارم

آره عزیزم دخترم ۵ سالش عین دسته انقد من بارداری سخت پر استرسی داشتم میگفتم خدا کنه بچه سالم گیرم بیاد انقد دخترم خوشکل سفید تپلی بود همه گفتن شبیه عروسک 😅

سر اینم اصلا سخت نگرفتم با اینکه بدترین روزای عمرم دارم میگذرونم داغ بابام  تازه فوت شده ویار وحشتناک و بحث دعوای خانوادگی و قهر با شوهرم کلا هزار مشکل ولی خب خدا بزرگه و میگذره و نمی‌دونم این بچممم سالم میاد انشالله 

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 🥺
عزیزم منم دو بار سرکلاژ شدم وی بارم از پساری استفاده کردم کلی تجربه دارم دراین مورد هرسوالی داشتی ا ...

وای چه خوب که شما تجربه دارین

عزیزم به شما امپول داد؟بارداری موفق داشتین؟خون ریزی داشتین بعد عمل

بچه‌ها کسی تو بیست هفته شش روز سونو واژینال شده تاحالا ، اگه قرار به پاره شدن کیسه آب باشه همون لحظه ...

بیخودی استرس نگیر سونوی واژینال اصلا هیچی نیست 

من با سرویکس ۲۱ سونوی واژینال یک سره انجام میدادم توی هفته های بالا 

واقعا    مرسی آخه اگه بدونی این و بعد چند سال ناباروری باردار شدم به خاطر همون ترسیدم ، بع ...

ان شاالله ک سالم وسلامت بیاد بغلت😚🙏🌹

من اولین سرکلاژم هفته ی16 بوده

بارداری بعدی توهفته ی24 سرکلاژ شدم

بارداری بعدیم تو هفته ی22 پساری گذاشتم

2706