2737
2739

خانوما من باردادی قبلی تو ۲۰ هفته زایمان زودرس داشتم اینبار دکتر گفت حتی لازم نیست سرویکستو اندازه بگیریم باید سرکلاژ شی دیروز تو ۱۶ هفته سرکلاژ شدم شکر خدا خوب بود عملم و درد ندارم فقط کمی خونریزی دارم که گفتن طبیعیه 

الان دکتر دیروز دکتر گفت همون داروهارو ادامه بدم که شیاف بود و اسپرین ولی تو نت میبینم به همه امپول دادن بعد عمل به نظرتون بپرسم ازدکتر؟نکنه دکتر یادش رفته 

وای یه کم بیشتر توضیح بده منم این هفته باید برم دکتر باید برام سرکلاژ کنه 

برای شما با بیهوشی بود؟ من هنوز با دکتر صحبت نکردم ولی باید سرکلاژ بشم حتما 

ولی من نمی‌دونم چرا منشی دکتر بهم گفت سرکلاژ رو توی مطب انجام میده نمی‌دونم با پساری اشتباه گرفت یا واقعا توی مطب انجام میده متخصص سقط مکرر هم هست دکتری که می‌خوام پیشش برم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای یه کم بیشتر توضیح بده منم این هفته باید برم دکتر باید برام سرکلاژ کنه  برای شما با بیهوشی ...

اره عزیزم بیهوش شدم ولی هیچی نمیفهمی درد نداره اصلا ولی فقط باید استراحت کامل کنی حتما امکاناتش رو داره دیگه تو مطب شما هم زایمان زودرس داشتی؟

اره عزیزم بیهوش شدم ولی هیچی نمیفهمی درد نداره اصلا ولی فقط باید استراحت کامل کنی حتما امکاناتش رو د ...

من توی هفته ۲۶ سرویکسم رسیده بود به ۲۱ خودم سرخود رفتم سونو فهمیدم کوتاه شده ولی دیگه فرصت سرکلاژ نبود استراحت مطلق مطلق مطلق شدم دهنم صاف شد چون توی شیب برعکس خوابیدم ولی هر طور بود رسوندم به آخرش ولی من الان اگر دوباره برام تکرار بشه مامانم به اون صورت نمیتونه بیاد مراقبت کنه ازم خودش مریضه دلم نمیاد اصلا بچه هم دارم اصلا نمیتونم فکرشو بکنم که سرکلاژ نکنم و یهو دوباره استراحت مطلق بشم 

اره عزیزم بیهوش شدم ولی هیچی نمیفهمی درد نداره اصلا ولی فقط باید استراحت کامل کنی حتما امکاناتش رو د ...

من دردش برام مهم نیست آستانه تحمل دردم بالاست ولی گیرم با خود بیهوشیه حافظه آدم تحلیل می‌ره با بیهوشی 

2740

دکتر بهت گفت بعد سرکلاژ تا آخر باید استراحت مطلق باشی ؟ یا گفت نیاز به استراحت نیست یا گفت  فشار نیار به خودت و نسبی استراحت کن؟ 

من توی هفته ۲۶ سرویکسم رسیده بود به ۲۱ خودم سرخود رفتم سونو فهمیدم کوتاه شده ولی دیگه فرصت سرکلاژ نب ...

عزیزم نمیگم مطلق ولی باید با سرکلاژ هم حداقل یه هفته استراحت کنی چچون بخیه است دیگه خدایی نکرده میپره

عزیزم نمیگم مطلق ولی باید با سرکلاژ هم حداقل یه هفته استراحت کنی چچون بخیه است دیگه خدایی نکرده میپر ...

یه هفته اصلا هیچی نیست تو بگو دو هفته ولی اینکه تا تهش استراحت بشم کابوس و فوبیا ست برام 

دکتر بهت گفت بعد سرکلاژ تا آخر باید استراحت مطلق باشی ؟ یا گفت نیاز به استراحت نیست یا گفت  فشا ...

نه عزیزم گفت یه هفته مطلق بعدش زندگی روزمره ولی کارهای سنگین نه

منم فقط شیاف داد ...سر قبلی سرکلاژ شدم آسپرین داد ولی این بارداری فقط شیاف داد 

سرکلاژ چیز مهمی نیست 

فقط تا دو هفته به من گفت استراحت مطلق کن 

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 🥺
2706