2737
2739

کلا مشکلتون توی زندگی متاهلی چیه و چه رفتاری همسرتون داره که اذیتتون میکنه؟! و چطور باهاش سازش میکنید و اجازه نمیدین بحث و دعوا شدید بشه و به قهر خونه پدر و دخالت خانواده ها بکشه؟!

من سع بار رفتم قهر چون یه چیزی روی مخم باشه هی تکرار میکنم و میگم و شوهرمم عصبی میشه شدید و زنگ میزنه خانواده ها رو با خبر میکنه و... . 

نمیدونم چطور خودمم کنترل کنم که برای یه موضوع یا بخاطر دیگران زندگیمونو تلخ نکنم چون مشکل اصلیم با خانوادشه ن خودش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کاش میتونستم کمکت کنم چون خودم شدیدا با همسرم بحث های بدی داریم بخاطر کاراش و خیانت منم نسبت به خانوادش خیلی زجر کشیدم الان تازه یه ماهی میشه تصمیم گرفتن قط ارتباط کامل کنم و دیگه نشناسمشون حتی همسر راجبشون حرف بزنه خودمو میزنم اونراه و جوابشو نمیدم فکر میکنم وجود ندارن 

تفاهم وهمفکری وعشق...براهرچیز هم نظریم نباشیمم با نظر هم کنارمیایم .اصلا مشکل یا چالشی تو روابط زناشوییمون نداریم شکر خدا

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️

مشکلمون بیشتر سرکارش خیلی سرش شلوغه بدقولی هاشم سر این موضوع زیاده یا مسافرت که منو میبره نهایت سه بمونیم ،یا یهو میگه همین الان پاشو برگردیم کار دارم ،فامیلامون دعوت میکنه یا ذهنش درگیر کارش و گوشی و لپ تاپ یا کلا میگه نمیرسم بیام تو با مامانت برو ،غر میزنم سرش ولی واقعا کاری ازم برنمیاد هر کی دعوت میکنه میگم بذارید بپرسم قطعی شد میگم ،ازش تعهد میگیرم دیگه اون شرکت آتیش هم گرفت تو باید بیای اگر نمیتونی الان بگو و....

2740

هردومون خیلی منطقی و خونسردیم. یعنی شده چند ساعت با هم بحث کنیم ولی نه صدامون بالا میره نه از موضوع خارج میشیم و توهین میکنیم. یادمون هم نمیره این آدمی که ناراحته دشمن خونیمون نیست کسیه که عاشقشیم و نباید به کاری که واقعا اذیتش میکنه وادارش کنیم.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.

ما از اول قرار گذاشتیم حتی اگه قهر هم کردیم به کسی نگیم  و حتی جلوی  دیگران خیلی خوب و صمیمی رفتار کنیم ‌،من بارها شده با همسرم قهر کردم یا دلخور بودم ولی اصلا به بقیه نگفتم . چون ما دوتا خیلی مشکلات یادمون میره ولی خانواده ها و دوستان یادشون میمونه .  ما با صحبت کردن حلش میکنیم .

زندگی بالا و پایین داره باید به خاطر خوبی هاش مشکلات رو حل کرد یا نادیده گرفت .

بچه هاشوهرم دهن لقی کرد چیکارش کنم چجوری باهاش صحبت کنم یه چیزی پیشش گفتم قبلا الان دیشب بخواهرش گف بهش گفتم چرامیگی لوس بازی درآورد حالا شماباشین چیمیگن 

لطفا آقایون درخواست ندیدوتک نکنید لطفاااا
2706