2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شغلشون از 16 سالگی چی بوده؟

با عموش مرغداری میرفته و بعدشم خرید فروش ماشین و سخت و ساز با شریک ولی هزسنه تحصیل خلبانیش رو باباش داده 

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر برای ازمون ارشد 
2731
چه شکلی یه پسره ۲۵و سال های زیادیه میشناسی

از سن کم باهم رفت و امد داشتیم از بچگی یکی از دوستای خانوادگیمون بودن بعدم خودم باهاش دوس شدم ۱ سال و نیم هم هست نامزدیم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر برای ازمون ارشد 
به این مورد میگن ایراد بنی اسرائیلی

والا روانیم کرده هی میگه سیاه سوخته اس بهش بگو کرم بزنه در حالی که من عاشق این رنگ پوستم رنگ پوستش شبیه حیدو خواننده اس 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر برای ازمون ارشد 
اخلاقش عالیه خیلی سال میشناسمش مدت طولانی هم باهاش رابطه داشتم الانم همسزم ولی مامانم ایراد از ظاهرش ...

خودت چکاره ای؟ وضع مال خانوادت چطوریه؟

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
2740
از سن کم باهم رفت و امد داشتیم از بچگی یکی از دوستای خانوادگیمون بودن بعدم خودم باهاش دوس شدم ۱ سال ...

دیگه شما وقتی میشناسید و از همه چی اطلاع دارید و اینکه انقدر پسر تلاشگری هستن عملکردش واقعا خوبه.

مادرتون بی مورد ایراد میگیرن یا شرایط شما از ایشون بالاتره ؟

والا روانیم کرده هی میگه سیاه سوخته اس بهش بگو کرم بزنه در حالی که من عاشق این رنگ پوستم رنگ پوستش ش ...

دیگه علاقه ظاهری به شما بستگی داره نه مادرتون

باید بهشون بگید شما طبق علاقه اتون بابا رو انتخاب کردی و من هم ایشون رو

این کاملاً شخصیه 

اخلاقش عالیه خیلی سال میشناسمش مدت طولانی هم باهاش رابطه داشتم الانم همسزم ولی مامانم ایراد از ظاهرش ...

سبزه قیمت نداره😄🌸

•🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿 

✅️

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱