2737
2739

همش یا میخواد به دختر عموش باشه 

یا بیرون

یا باباش 

از بغل من درمیاد میره بغل همه 

ولی از بغل اونا بغل من نمیاد:(((( 

خیلی ناراحتم

خیلیم براش وقت میذارم ولی دارم زده میشم

واااااا همه بچه ها تقریبا اینن. آدم جدید ببینن دوست دارن برن پیشش. 

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب زیاد توجه میکنی بهش حتما.بهش محلد نده زیاد .بغلشم نکن ی مدت .ببین چجورمیاد

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2728

بچه جونش به مادر بسته ..چون تمام وقت با مادره وقتی اینارو میبینه می‌ره بغل اونا ...همه بچه ها همینن

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..

تازه کجاشو دیدی. فکر کردی بچه تا اخر عمر به جز دوست داشتن والدینش بهشون میچسبه اونم تو این دوره زمونه. بخاطر یع یغل که نباید بگی از بچم دارم سرد میشم. ما بخاطر خودمون و امیالموم نباید بچه دار بشیم که اگر برآورده نکردن دیگه دوسشون نداشته باشیم

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2738

ناراحت نباش بچس دیگه

آدم جدید میبینه بی اختیار اینکارو میکنه

دو روز دیگه میفهمه کسی مثل شما براش پیدا نمیشه

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
2706