2737
2739

من از این بالشتای بارداریم خریدم که یوقت رو شکم غلت نزنم ولی امروز بیدار شدم دیدم نصفه رو شکمم خوابیدم حالیم نشده . حالا چیکار کنم برم دکتر برم سونوگرافی بدم یا چیزی نمیشه اتفاقی نمیوفته ؟ خیلی نگرانم تورو خدا راهنماییم کنین

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم یکروز مونده به زایمان کامل روی شکمم بودم مردم هز استرس ولی چیزی نشد 

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
2740

تو بارداری نمیشه به پهلو خوابید؟؟؟

دزدیده چون جان می روی اندر میان جان من/سرو خرامان منی ای رونق بستان من/چون می روی بی‌من مرو ای جان جان بی‌تن مرو/وز چشم من بیرون مشو ای شعله‌ تابان من/هفت آسمان را بردرم وز هفت دریا بگذرم/چون دلبرانه بنگری در جان سرگردان من

من حامله بشم دوسدارم رو شکمم بخوابم 🙄😅

دزدیده چون جان می روی اندر میان جان من/سرو خرامان منی ای رونق بستان من/چون می روی بی‌من مرو ای جان جان بی‌تن مرو/وز چشم من بیرون مشو ای شعله‌ تابان من/هفت آسمان را بردرم وز هفت دریا بگذرم/چون دلبرانه بنگری در جان سرگردان من
منم یکروز مونده به زایمان کامل روی شکمم بودم مردم هز استرس ولی چیزی نشد 

واقعا ؟ کاش این دوران استرسی زودتر بگذره .. میترسمم به شوهرم بگم رو شکمم خوابیدم یوقت اتفاقی برا بچه بیوفته منو مقصر بدونه پیش خودش .. نمیدونم بخدا چیکار کنم از استرس همش دارم راه میرم از اینور خونه به اونور خونه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من هفته بعد میرم ۶ماه  گاهی پیش میاد رو شکم خوابیدم  اصلا نگران نباش

عه جدی ؟ وای بالاخره یکی مشابهم پیدا شد یکم خیالم راحت شد خدا خیرت بده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706