2737
2734

منظورم اون پرستاران که پرستار یه بچه از خونواده ثروتمند شدن و از صبح تا شب تو خونه طرف درحال نگهداری از بچشونن

شبانه روز قیمتش بیشتره.

بچه ی پوشکی قیمتش فرق داره.بچه سنش مهمه.بتونه بره دستشویی اینا قیمتش‌کمتره.فرق میکنه دیگه.

بچه ی پوشکی باشه ۲۴ساعت فکرکنم ۱۵تومن‌اینا باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ثروتمندا رو نمیدونم ولی پرستار بچه خواهر من که میاد ، روزی ۶۰۰ میگیره صبح تا ۳ عصر . تقریبا ماهی ۱۲ . فقط هم نگهداری بچه به عهده ش هست . گاهی ناهار هم میپزه . 

تازه بچه خواهرم تا ۱۲ ظهر خوابه 😑

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...

یکیو میشناسم میره

فقط نگهداری از بچه است

بچه هم 2،3ساعتی از روز رو میره کلاس زبان.فکر کنم بچه 5ساله است. 7تومن میگیره

من یک آدم معمولی هستم. یک همسر و یک مادر از یک خانواده معمولی، با یک فرزند معمولی که شما مردم اطرافم به او فرزند خوانده می‌گویید. مادری که هرکاری کرد تا فرزندی داشته باشد اما در مسیر ای وی اف جا زد و ادامه نداد و تصمیم گرفت که مادرانه هایش برای فرزندی باشد که مانند خود او در این دنیا چیزی کم دارد. مادری برای کودکی که جای خالی فرزند نداشته اش را برایش پر کند. دوستت دارم همه چیز من. بمان برایم❤️
ثروتمندا رو نمیدونم ولی پرستار بچه خواهر من که میاد ، روزی ۶۰۰ میگیره صبح تا ۳ عصر . تقریبا ماهی ۱۲ ...

کدوم شهری؟

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 《هیچ مذکری درخواست نده》
2740