2733
2739
عنوان

چرا جواب نمیگیرم اخه 😔

142 بازدید | 14 پست

۵ ماهه اقدامم اما باردار نشدم فکر کنم  ۱۵ روزه  عقب انداختم اما خب نبودم 

یکی گفت شاید شوهرت ضعیفه رفت ازمایش اسپرم داد همه چیز خوب و عالی بود یکی گفت شاید خودت تنبلی داری اما امروز رفتم سونوگرافی هیچ مشکلی نداشتم . فقط تنها مشکلم این بود تیرویید کم کار داشتم ک اونم ۶ ماهه قرص میخورم دیگه تنظیم شده😔پس چرا نمیشم؟؟؟ 

‏احتیاج دارم به خبر خوب، به هدیه‌ی بی‌مناسبت، به دیدن اتفاقی و غیر منتظره‌ی کسی که سالهاست ندیدمش، به شنیدن یه تعریف از کسی که فکر میکردم به چشمش آدم مهمی نیستم، به چندتا شاخه گل، به برگشتن عادتهای خوب قدیمی که خیلی وقته کنار گذاشته شدن، به انگیزه، به امید، به پول، به عشق.                 (میشه برام دعا کنید خدا یه نینی ناز و جیگر بهم بده؟؟ اخه من عاشق بچه هستم 🥰)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تا یک سال نشه طبیعیه

تحت نظر دکتر اقدام کن

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
من خواهرم بعد ۹ ماه باردار شد 

اخه من برام عجیبه خب وقتی دوتامون مشکل نداریم چرا نمیشه؟؟؟ چرا الان پریود نمیشم پس هیچ خبری از پریود نیست 

‏احتیاج دارم به خبر خوب، به هدیه‌ی بی‌مناسبت، به دیدن اتفاقی و غیر منتظره‌ی کسی که سالهاست ندیدمش، به شنیدن یه تعریف از کسی که فکر میکردم به چشمش آدم مهمی نیستم، به چندتا شاخه گل، به برگشتن عادتهای خوب قدیمی که خیلی وقته کنار گذاشته شدن، به انگیزه، به امید، به پول، به عشق.                 (میشه برام دعا کنید خدا یه نینی ناز و جیگر بهم بده؟؟ اخه من عاشق بچه هستم 🥰)
چن وقته ازدواج کردی کدوم شهری

۱ ساله تقریبا هم خودم هم شوهرم عاشق بچه ایم اما نمیشه😔

۱ ساله تقریبا هم خودم هم شوهرم عاشق بچه ایم اما نمیشه😔

۱سال 😐

برای یک سال ناراحتی 

منو همسرم اصلا مشکلی نداشتیم. از هیچ نظر 

۷سال بچه دار نشدیم 

رفتیم پیش یه ماما محلی. شکممو نگاه کرد گف رحمت اومده پایین 

کشید بالا 

خدا سر شاهده 

ماه بعدش باردار شدم  پسرم به دنیا اومد 

پسرم ۴ماهش بود دوباره باردار شدم 😅🤦

اگ دوست داری شماره ماما محلی رو بهت بدم

یه سر برو  ادرسشم تهرانه 

2740
۱سال 😐 برای یک سال ناراحتی  منو همسرم اصلا مشکلی نداشتیم. از هیچ نظر  ۷سال بچه دار نشد ...

متاسفانه تهران نیستم ولی خب عزیزم شما میگید تا ۷ سال خودمون نمیخواستیم ولی ما میخایم🥲 بعد من در اصل ۳ ساله ازدواج کردم اما جشن عروسیمون یه ساله  با هم بودیم فقط جشنمون دیر گرفتیم 

چون خدا نمیخواد چون وقتش نشده بهت قول میدم اگه به خدا توکل کنی درست میشه

خدااااااااااا یاحضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭بچه ها خیلی تهمت ها بهم زدن که روحمم خبر نداشت شنیدم ولی واگذارشون کردم به خدا ان شاءالله که این ی تهمتم امام ها ضامنم میشن پیش خدا ومشکلم حل میشه😭😭😭الآنم خونه پدرم هستم 
2706