2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دقت کن ۳تا توحید به نیت قاضی میخونی تو دلت هم مرتب بگو خدایا به دادم برس با توحید اول انگشت کوچیک دست چپت  میبندی توحید دوم انگشت کنارش میبندی و توحید سوم انگشت وسطی دست چپ رو میبندی این سه تا رو باز نمیکنی تا وقتی از دادگاه بیرون بیای رد خور نداره

2740
خوش خبر باشی ؟!! چطور بود

ممنون بابت صلوات فرستادنت برام♥️👌🙏خدا بزرگترین آرزوتو برات براورده کنی بزودی زود به حق امام رضا...من به دعا دیگران خیلیی عقیده دارم که میگیره اگه میشه برام صلوات بفرست باز یه طلبی دارم از یه نفرر دوساله پس نمیده اگه میتونی برام دعا کن تا اخر ماه به پولم برسم...♥️🙏منم دعاگوی تو هستم ... ممنون از انرژی مثبتت برام🥰

ممنون بابت صلوات فرستادنت برام♥️👌🙏خدا بزرگترین آرزوتو برات براورده کنی بزودی زود به حق امام رضا... ...

خب الهی شکر بخیر گذشت عزیزم برات ۱۰۰۰ تا صلوات میفرستم خودت زیاد ذکر یا رزاق یا غنی بگو آن شاءالله که خوش خبری اونم 

من به دستهای خدا خیره شدم معجزه کرد.میشه برای ازدواجم تا آخر امسال دعا کنید🥰
خب الهی شکر بخیر گذشت عزیزم برات ۱۰۰۰ تا صلوات میفرستم خودت زیاد ذکر یا رزاق یا غنی بگو آن شاءالله ک ...

قربونت عزیزم 😍✌️🙏♥️🥰الهی خدا صد برابر این دعاهای که برام میکنی برات جبران کنه... باشه عزیزم ممنون♥️🥰انشاالله اگه طلبم رو گرفتم حتمااا بهت میگم✌️👌🙏♥️

2706