2733
2734
نه میشه حل کرد اون یجورایی بیشتر خسته شده نه؟

نمیدونم بهم گفت دگه برو نمیخوامت منم اومدم خونه پدرم بنظرت میاد دنبالم یا یکی رو واسته میکنه

خدااااااااااا یاحضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭بچه ها خیلی تهمت ها بهم زدن که روحمم خبر نداشت شنیدم ولی واگذارشون کردم به خدا ان شاءالله که این ی تهمتم امام ها ضامنم میشن پیش خدا ومشکلم حل میشه😭😭😭الآنم خونه پدرم هستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جانم

بچه‌ای تو سرندستم هست؟

اون اتفاق کی می تفته؟

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم
2740
نمیدونم بهم گفت دگه برو نمیخوامت منم اومدم خونه پدرم بنظرت میاد دنبالم یا یکی رو واسته میکنه

ببخش واسطه

خدااااااااااا یاحضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭بچه ها خیلی تهمت ها بهم زدن که روحمم خبر نداشت شنیدم ولی واگذارشون کردم به خدا ان شاءالله که این ی تهمتم امام ها ضامنم میشن پیش خدا ومشکلم حل میشه😭😭😭الآنم خونه پدرم هستم 
من هیچ مشکلی ندارم خانم راحت باش

ممنون آبجی

جانم

سلام

میشه بگی برمیگرده یا نه؟

اونی که پیام داد خودش بود یا نه؟

چه حسی به من داره؟چرا داره دست دست میکنه؟

چرا نمیاد جلو؟

چرا حرفای قبلیشو هی پیام میده تکرار میکنه؟

کسیو دوست داره؟

دیشب همشو گدیه کردم میشه جواب بدین:)

2706