2737
2739

بچه ها من حدودا یه هفتس ریسپریدون نصف میخورم ب شدت بدنمو کوفته میکنه و خوابالو خیلی خسته و بلند میشم چشام سیاهی میره اصلا نمیتونم از تو تخت بیام بیرون 

این روند تا کی ادامه داره یعنی کی بهش عادت میکنم؟ 

آخرش مهاجرت میکنم🤝..  این خط__این نشون🤙🏼😌😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب خودت هم باید یه تکونی بدی من دو سال میخوردم ولی بعدش بلند میشدم میرفتم باشگاه، و دوش میگرفتم سرحا ...

بعذ چند هفته بهش عادت کردی؟ 

2740
بعذ چند هفته بهش عادت کردی؟ 

عزیزم  ببین اصلااا قطع نکن که حالت خوب شه من کلا بیمار بودم و افسردگی داشتم واسه همون دپاکین و رسپیدون میخوردم از همون اول به خوابالوییم توجه نمیکردم اهنگ میزاشتم و ورزش میکردم پیاده روی و باشگاه میرفتم و خیلی زود عادت کردم واقعا یک ذره قرص اثر خوابالوییش اون قدر قوی نیست سعی کن تنبل نباشی و کاراتو بکنی ایشالا که زودتر خوب شی

عزیزم  ببین اصلااا قطع نکن که حالت خوب شه من کلا بیمار بودم و افسردگی داشتم واسه همون دپاکین و ...

فداتشم مرسی از حرفای قشنگت اخه از وقتی میخورم واقعا تاثیرشو دیدم مث معجزه بوده برام فقط خیلی خوابالوم کرده اونش بره راضیم

فداتشم مرسی از حرفای قشنگت اخه از وقتی میخورم واقعا تاثیرشو دیدم مث معجزه بوده برام فقط خیلی خوابالو ...

ببین عااالیههه عااالی . ولی تا خوابالو میشی بدو برو پیاده روی یا اهنگ بلند بزار . حتما درمانتو کامل کن من یک افسرده بودم که الان شاده شااادم هیچ کس تو دوروبرم باورش نمیشه افسرده بودم 

ببین عااالیههه عااالی . ولی تا خوابالو میشی بدو برو پیاده روی یا اهنگ بلند بزار . حتما درمانتو کامل ...

عزیزمممم من مشکلم وسواس فکریه ک باعث شده افسرده بشم خیلی وسواسم شدیده کل ذهنمو درگیر کردت ولی ازوقتی کلومیپرامین و ریسپریدون رو میخورم یعنی یک هفتس میخورما اما واقعا حالم بهتر شده عجیبه فکر نمیکردم ب این سرعت تاثیر بزاره خداروشکر میکنم 🥺🥺

2706