2737
2734

سلام نزدیک بیست و یک روزه گرفتیم انگار همین امروز شروع شده از گلو درد و سردرد و آبریزش .ی روز یکم خوب میشه فرداش بدتر بر میگرده .

کیا این ویروسو گرفتن خیلی بده 

بعده چند روز کامل خوب شدید.

هر چند انشاا کسی نگرفته باشه و نگیره.

برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همه بچه ها و  آرامش هممون یه صلوات می فرستید... امیری حسین و نعم الامیر ...خیلی محتاج دعام لینک حذف تاپیک

نه نگرفتم 

چجوریه 

همون کروناعه یعنی 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

۱ماه طول میکشه البته سرفه ام دیر خوب شد..از شانس من افتاد عید..روز اول عید زیر سرم و آمپول بودم

اگر مرگ به سراغم امد و همدیگر را ندیدیم،فراموش نکن که من خیلی دیدنت را آرزو میکردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نگرفتم  چجوریه  همون کروناعه یعنی

دقیقا مثل همون کرونا تو اوایلشه...ولی طولانی تر..

تعریق زیادم داره

برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همه بچه ها و  آرامش هممون یه صلوات می فرستید... امیری حسین و نعم الامیر ...خیلی محتاج دعام لینک حذف تاپیک
2728
دقیقا مثل همون کرونا تو اوایلشه...ولی طولانی تر.. تعریق زیادم داره

وای من جونشو ندارم

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

[QUOTE=336440105]۱ماه طول میکشه البته سرفه ام دیر خوب شد..از شانس من افتاد عید..روز اول عید زیر سرم و آمپول بودم[/QUOTالان خوبید خدا رو شکر ؟

چ امپول و سرم داد ؟

آخه قبل این ما دو هفته بود با سرم و آمپول از سرماخوردگی خلاص شده بودیم کامل  

.که باز اینو گرفتیم..

وای من جونشو ندارم

انشاا ک نگیرید خیلیییم مسری .

کسی ک آبریزش و علایم داره نزدیکش نشید 

2738
من بعد دوهفته هنوزم خوب نشدم

ما دقیقا۲۲ روزه انگار الان گرفتم از آبریزش چشم و همه چی

انشاا ک نگیرید خیلیییم مسری . کسی ک آبریزش و علایم داره نزدیکش نشید 

من خودم ابریزش دارم اما سینوسامه

۱ ماه طول میکشه . یک هفته خوب میشید فکر میکنید وای خوب شدید دیگه .

بعد دوباره شروع میشه :(  

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
من خودم ابریزش دارم اما سینوسامه

یعنی از قبل داشتید ‌.

من روز های اول داشتم الانم همون علایم هست.

خدا خودش به ما رحم کنه مخصوصا بچه ها .انشاا زود خوب بشند .

یعنی از قبل داشتید ‌. من روز های اول داشتم الانم همون علایم هست. خدا خودش به ما رحم کنه مخصوصا بچه ...

اره من سال هاس تو این فصل این مشکلو دارم خوبم نمیشه

۱ ماه طول میکشه . یک هفته خوب میشید فکر میکنید وای خوب شدید دیگه . بعد دوباره شروع میشه :( &nb ...

شما تجربه داشتید ؟

خدایی بعد ی ماه خوب میشیم ؟؟

من میترسم همیشه همینطور بمونم

یعنی از قبل داشتید ‌. من روز های اول داشتم الانم همون علایم هست. خدا خودش به ما رحم کنه مخصوصا بچه ...

ب امید خدا عزیزم❤

2706