2777
2789
عنوان

زن داداش جدید 🤢

| مشاهده متن کامل بحث + 3391 بازدید | 107 پست
اینا فکر میکنن سقف اسمون سوراخ شده خودشون و برادرشون افتادن پایین😆مردم هم دخترشون و از جوب پیدا میک ...

وای دقیقا😐😂دختر شاهم بگیرن باز میگن داداشمون حیف شد

خودشون به عروس میگن خوبه اما خواهر شوهرشون به اینا بگه دعوا راه میندازن😐😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا متاسفم هنوز ندیدیش چنین ریکشنی نشون میدی

آخه دیدم مامانم چطور دخترایی برا داداشام میگیره نمیخوام برا این داداشم بد باشه مگرنه من کاری ندارم عزیزم 

شغل من در حال حاضر خانه دار بعدش که میخوام کنکور بدم و به آرزوم پزشکی برسم شوهرم کارشناس رادیولوژی، برای پز دادن ننوشتم ولی چون شغل شوهرم آرزوی خودمه نوشتمش دعا کنید منم برسم اگه ام کنکور پزشکی قبول نشدم فدای سر بچم ترجیح میدم اول مادر خوبی برای بچم و همسر خوبی باشم، شغل شوهرم میره سرکار کافیه ♥️ درسته کارشناس رادیولوژی مثل دکتر نیست اما همه ی شغل ها قابل احترام اند.

پیگیری ای که شما رو پیدا کردن زن برای برادرت داری رو شوهر خودت داشتی الان خوشبخت ترین زوج عالم بودین 🤣

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

واا هنوز نیمده اینی وای ب اینکه زن داداشت بشه

بلا ب دور چ‌خواهرشوهری

خوشبختی ینی داشتن ی خانواده چهارنفره🥰                     خوشبختی ینی همسرت مثل کوه پشتت باشه و نذاره خم ب ابروت بیاد ❤️و خوشبختی ینی دونفر واقعا عاشق هم باشن❤️❤️
آخه دیدم مامانم چطور دخترایی برا داداشام میگیره نمیخوام برا این داداشم بد باشه مگرنه من کاری ندارم ع ...

خب شاید خوشگل باشه

من رام تو بودم که رمیدم، که رماندی/صیاد قسم خورده ی من دیر چکاندی

مگه برادرت دختر که بگی به اجبار میخوا زنش بدن نترس اگه خودش دلش نباشه نمیگیرش از الان خواهرشوهربازی درنیار

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.
آخه دیدم مامانم چطور دخترایی برا داداشام میگیره نمیخوام برا این داداشم بد باشه مگرنه من کاری ندارم ع ...

خب بازم بزار اول بری ببینیش بعد نظرتو بگی بعد داداشت که بیزبون نیستن هم چم دارن هم عقل هم زبون نخان میگن نمیخایم 

نکه خیلی خانواده نرمال و عادی ای داری که از دخترای مردمم ایراد میگیری

دیگه عروستون وقتی اکس پدرت بوده دنبال زیر بغل ماری!!!!!

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
اینجا جای درد دل کردن نیست قشنگم اینجا چ منطقی چ غیرمنطقی حق با عروسه حالا هرچی هست و هرکی هست اما ...

نمی‌فهمم چرا همه گارد میگیرن واقعا 😂

من‌ اصلا دختره رو ندیدم فقط سلیقه مادرم رو قبول ندارم بخاطر همین شک دارم 

شغل من در حال حاضر خانه دار بعدش که میخوام کنکور بدم و به آرزوم پزشکی برسم شوهرم کارشناس رادیولوژی، برای پز دادن ننوشتم ولی چون شغل شوهرم آرزوی خودمه نوشتمش دعا کنید منم برسم اگه ام کنکور پزشکی قبول نشدم فدای سر بچم ترجیح میدم اول مادر خوبی برای بچم و همسر خوبی باشم، شغل شوهرم میره سرکار کافیه ♥️ درسته کارشناس رادیولوژی مثل دکتر نیست اما همه ی شغل ها قابل احترام اند.
کی گفته حق با عروسه اینجا عروسا رو طوری میشونیم سرجاش ک بیا. و ببین😐😂 ولی حرفش اشتباهه یعنی چی اس ...

کاملا مشخصه عزیزم دیگ چندین ساله سایتم قانونش رو بلدم😂👎

الان کسی ب حرف اصلی استارتر توجه کرد یا ب بی راهه رفتن و درگیر حاشیه شدن چون راوی خواهرشوهره؟

ایشون مسئلشون مادرشون هست ن اون دختر خانوم وقتی هیچکدوم از کاربرا متوجه نشدن و فقط گارد گرفتن مشخصه قانون چیه دیگ❤❤❤

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
2801