2737
2739

سلام خانوما من وارد یه رابطه شدم و خیلی پسر خوبی ولی خب از خانواده ای که وضع مالی خوبی ندارند و شاید کلا الان ۲۰۰هزار تومن تو کارتش باشه خیلی دوستم داره و خیلی دوستش دارم اما خب هیچی پول ندارها مهندسی خونده و این آخرین نرمش میخواد پایان نامه اش رو انجام بده و سربازی نرفته وارد کار ترید شده اما خب ضرر کرد و دوباره قراره شریکی با دوستش یه دوره ثبت نام کنه که بهش ۷ میلیون میفته که قرار این ۷ میلیون رو من بدم چون ندارها و منم از مامانم میگیرم ولی من از نظر مالی بهترم خب آقا منم حسودی میارم بقیه دخترها رل هاشون کلی کادو بهشون میده براشون گل میخره و باهم میرم کافه رستوران درحالیکه من مدام براش کادو میخرم و میریم رستوران و کافه حساب میکنم خیلی پسر خوبیه اما حتی کارشم معلوم نیست خیلی برام داره مقایسه میشه با بقیه من دوسش دارم اما این وضع مالیس اعصابم رو بهم ریخته چیکار کنم به نظرتون؟؟

انسان باشیم همین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اقا ب نظرم نده هفت توممو خودش کارکنهه دربیارع

دویاره ضرر کنه و اینا چی

دیگ پولت میره

تازه نامزدی چیزسم نیست رله فقط

پشت هر آدمی یه داستانه   و    پشت هر داستانی یه آدم...🌱ساده عبور نکن از دنیایی که فقط یکبار تجربه اش میکنی🍃🧡
2738

اگه پیشرفت کنه ک تو نباید حساب کنی دیگ؟درسته؟نکنه عادت کرده باشه؟

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟

تو خیلی ساده ای😐

انقد تو حساب کردی و پول دادی چرا باید پول داشته باشه

این عادتو بزار کنار و اون ۷ میلیون هم نده 

آرزویت را برآورد میکند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی میگریاند . . .🌈🌸

من باشم هزار تومن بهش نمیدم 

۷ میلیون 😐😐

بیخیال

منم دوستت دارم عاشقتم میمیرم برات اینا حرفه همه

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
وای بهش پول ندهههه داره گولت میزنه

گولک نمیزنه خیلی پسر خوبی اینم با رضایت خودم دادم اما وقتی پول بستنی قیفی شم من حساب میکنم اعصابم خورد میشه بخدا از مامانم خجالت میکشم قراره این پول رو ازش بگیرم

انسان باشیم همین
2706