2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ش.ورت نپوش 

لباسای تنگ نپوش

ماست اینا زیاد بخور

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

با قرص پماد خوب میشه در کنارش بهداشتو رعایت کنی لباس زیر نوار بهداشتی تو زود تعویض کنی از شوینده ها استفاده نکنی  

یکی از مهم ترین عواملی که موجب افسردگی میشود گوش کردن به یک ندای درونی است ! ندای درونیِ انتقادگر که همیشه از شما یک بازنده میسازد
2740
با قرص پماد خوب میشه در کنارش بهداشتو رعایت کنی لباس زیر نوار بهداشتی تو زود تعویض کنی از شوینده ها ...

والا هر چی پماد میزنم خوب نمیشه نمیدونم این دیگه چه قارچیه 

مراقب تغذیه ت باش و. چیزای طبع سرد نخور رازیانه هم خوبه و پماد برا من جواب داد. و اینکه لباس زیر نپوش اگرم مجبور شدی بپوشی رنگ روشن بپوش و شلوار تنگ و رنگ تیره نپوش

همیشه افراد سـاکت را دوست داشته ام . . . هیچگاه نمی‌فهمی در حال رقصیدن در رویـایـ خویشند . . . و یا سنگینی بار هستی را به دوش می کشند.!! جان گرین
والا هر چی پماد میزنم خوب نمیشه نمیدونم این دیگه چه قارچیه 

خوب میشی ی دکتر خوب برو بهش بگو با پماد قرص خوب نشدی 

یکی از مهم ترین عواملی که موجب افسردگی میشود گوش کردن به یک ندای درونی است ! ندای درونیِ انتقادگر که همیشه از شما یک بازنده میسازد
2706