2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

پشت کنکوریم

شب قبلش ساعت ۱۰ بخوابه خوابش نمیبره ولی دراز بکشه 

اگه مثل من استرسی هس شب پرانول بخوره یا صبح قبل رفتن به حوزه

نگاهی به پاسخبرگ پر اطراف نداشته باشه ۷_۸ تا بزنه ولی درست

همه کارایی که انجام داده تلاشایی که کرده رو کاغذ بنویسه باعث میشه اعتماد بنفس بگیره اروم شه

صبحونه برا خود من مهم نیس نون پنیر میخورم ولی قبل رفتن حتمااا سیب و بادام بخوره

به اندازه کافی خودش استرس داره لطفا شما بهش استرس وارد نکنید نه همش راجب کنکور صحبت کنید نه جوری رفتار کنید انگار کنکور نداره عادی باشید بعضی بچه‌ها رو تغییر رفتار والدینشون حساسن

و لطفا تو این مدت نه مهمونی برید نه مهمون دعوت کنید که احتمالا مهمون‌ها قراره راجب کنکور صحبت کنن و استرس وارد کنن

اگه کسی چیزی هم از کنکور دخترتون پرسید اصلا به دخترتون نگید فلانی اینجوری گفت

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

چیز جدیدی و امتحان نکنه حالش بد شه

صبحونه کامل بهش بدین بخوره 

برای کنکورم زیاد شلوغش نکنین چند تا شکلات بسه

چون اصولا وقت گیره و نمیشه خوراکی زیاد خورد 

یه جمله عاشقانه لُری هست که میگه: "هَرکی نارَه چی تُونی ذوقِش وِ چینَع؟"معنیش اینه که: هرکی که یه نفر مثل تو نداره دقیقا دلش به چی خوشه؟چقدر درست و قشنگ میگه ..

برای خوابم اگه خوابش نبرد عادیه خیلیا خوابشون نمیبره فقط دراز بکشه و چشاشو هم بلنده کافیه 

یه جمله عاشقانه لُری هست که میگه: "هَرکی نارَه چی تُونی ذوقِش وِ چینَع؟"معنیش اینه که: هرکی که یه نفر مثل تو نداره دقیقا دلش به چی خوشه؟چقدر درست و قشنگ میگه ..
2706