2737
2739
عنوان

اعتماد به نفسم کامل نابود شد

| مشاهده متن کامل بحث + 637 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب خاطر این اعتماد ب نفست ریختتتت؟؟؟؟

گفتم حالا چه اتفاق مهمی افتاده 

اینقد بیچاره نباش دیوونه خب دیدت ک ببینتت الان چی شد تو همینی دیگه

من خودم اولا عین تو بودم بدون آرایش هیچ جا نمی‌رفتم ولی چ کاریه آدم دیگه حتی خوشش نمیاد خودش خودشو نگاه کنه و مطمئن باش کراشتم از آدم بی اعتماد ب نفس خوشش نمیاد 😁😂

2731
ب خاطر این اعتماد ب نفست ریختتتت؟؟؟؟ گفتم حالا چه اتفاق مهمی افتاده  اینقد بیچاره نباش دیوونه ...

اره والا خودم دارم خودمو میخورم 

چهره قشنگی دارم خط چشمم داشتم تازه اونور خیابون بود من اینور ولی استرس راحتم نذاشته

2738
خیلی دوسش دارم نکنه بدش بیاد

نه بابا ،حداقل پس فردا نمیگه گولم زدی تو این نبودی و فلان 

تازه از نظرشم با اعتماد به نفس میای ،پسرا هم اکثرا آنقدر دقت ندارن که متوجه جزئیات بشن،غصه شو نخور

اره والا خودم دارم خودمو میخورم  چهره قشنگی دارم خط چشمم داشتم تازه اونور خیابون بود من اینور ...

بابا دیوونه ای بیخیال تازه وقتی اعتماد ب نفست بیشتر باشه بقیم بیشتر جذبت میشن کی از یه آدم بی اعتماد ب نفس ضعیف استرسی خوشش میاد

بعد تازه اصلا متوجه این چیزا نمیشن پسرا مگه اینکه یکی خیلی با دخترا بوده باشه همه چیو تشخیص بده وگرنه این داداش من ازش میپرسی میگه نمیدونم یا پسرای دور و برم فامیل و اینا همه میگن اصلا تشخیص نمیدیدم فقط از دختری ک آرایشش غلیظ باشه اصلا خوشمون نمیاد

2706