2733
2734

بچه ها من یه مادربزرگ پدری دارم کلا آدم دورویی هست با مادرشوهرم فامیله و ما تو یه ساختمونیم با مادرشوهرم و این میاد مثلا منو ببینه پشت سر من به دروغ میگه به مادرشوهرم و پشت مادرشوهرم میاد به من میگه و من هر حرفی بزنم تهویل مادرشوهرش میده و جنگ میشه جونش برای نوه هایش دیگش درمیاد جز ما و همیشه هم ما بهش از همه بیشتر خوبی کردیم و سرویس دادیم ولی کلا قدر نمیدونه خلاصه از موقعی که میاد می‌ره خونه مادرشوهرم شام و ناهار کلا یه دقیقه میاد میشینه پیش ما دوباره می‌ره و کلی هم حرف می‌بره میاره من سر اینکه نوه های دیگش رو دوست داره غیر از ما همیشه هیچی نمی گفتم تا دیشب مریض شدم و نیومد از خونه مادرشوهرم یه سر بزنه منم رفتم خونه مادرشوهرم و شوهرمم بود یهو مادربزرگم برگشت بهم گفت چته قیافه گرفتی گفتم هیچی تا شوهرم برگشت گفت بخاطر این موضوع که نیومدی ناراحت شده وای نمیدونی مادربزرگم جلو شوهر و مادرشوهرم چه قشرقی به پا کرد و دو قورت نیمش هم وباقی بود وچهارتا هم حرف از گذشته من برگشت به اینا گفت و صبر کن به شوهرت حرفایی دارم و قهر کرد گفت صبح میرم و نمی‌مونم جالبه مادرشوهرمم حرفای اونو که دروغ بود جلو شوهرم تایید میکرد و شوهرمم ناراحت شد که چرا گفتی که جنگ بشه و فردا می‌ره و دیگه نمیاد وبرو بوسش کن از دلش دربیار شوهرم با من قهر کرد اینجا حالا بنظرتون من حق دارم یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از گذشتت چی گفت مگه؟

دل من ز غصه خون شد دل او خبر ندارد…🤍                                                                                سیت بیارم سیت بسازم باری گل باری حنا                                                                                       حنایا سی دس پاشه گلیا سی سر جاش🍃                                                                                                                                                                                                                             تا زمانی که رسیدن به تو امان دارد زندگی درد قشنگیست که جریان دارد
2740

بعضی آدما پیر میشن نفهم میشن.

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
2706