2737
2739

کاراموزی تو مرکز بهداشتیم،بعد یع اقایی اونجا کارمند بهداشت بود.اتاقش با اتاق من و با یک خانم دیگه یکی بود یعنی من بودم و اون اقا و یه خانوم دیگه

قبلش برا همه یه چیزیو توضیح داد.

بعدش جلو سیستم که بود یه سوال کامپیوتری پرسیدم که غلط کردمممم 😐 بعد مگه ولم میکرد😐😐

هی میخواست راجب سیستم توضیح بده😐

بعد اون خانومه هم هی میرفت بیرون و منو اون تنها میشدیم

هی میخواستم نشینم هی میگفت بشین تا توضیح بدم وایسادی سختمه😐

بعد من هی به یه بهونه میرفتم بیرون دوباره که بر میگشتم میگفت خب بیا ادامه اش😐😐

نمیدونم حس کردم فقط خیلی دوست داره به ادما کمک کنه و ادم بدی نیست ولی موذب شدم یکم

شما بودین موذب میشدین یا من حساسم؟؟

لایک نکن مگر اینکه خودم بگم😑هی نوتیف میاد با ذوق باز میکنم میبینم لایکه🤦🏼‍♀️😑😂

بهورزی عزیزم؟

خودم : میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم // قلبم : عه کیو میگی ؟ عاشق کسی یا چیزی شدی؟//خودم : امام زمانم //قلبم : 🤍🙂                                                                                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای چه رو مخ😑

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2731

موذب شدن نداره وقتی حس بدی بهش نداشتی ولی من بودم از یه مقداری به بعد مطمئنش میکردم که متوجه شدم وادامه نده

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2738

تو حساسی لااقل گوش میدادی یه چیزی یاد می گرفتی نمی خواست بخورت که مثل آدم ندیده ها رفتار می کنی 

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 
موذب شدن نداره وقتی حس بدی بهش نداشتی ولی من بودم از یه مقداری به بعد مطمئنش میکردم که متوجه شدم واد ...

دم اخر گفتم ممنون کامل متوجه سدم بعدش گفت حالا ادامه اش برا فردا که میای اگه سوال داشتی بپرس😐😂

تو حساسی لااقل گوش میدادی یه چیزی یاد می گرفتی نمی خواست بخورت که مثل آدم ندیده ها رفتار می کنی  ...

بابا یاد گرفتم ولی کسی تو اتاق نبود اونم صندلی منو گذاشته بود کنار صندلی خودش😐😐

استاد اومد یه نگاه کرد و رفت حس بدی هم گرفتم

2706