2737
2739

شنیدم زن  درخواست بده یه حقی ازش باطل میشه حالا تمیدونم چیه 

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کلا طلاق روندی طولانی و اذیت کنندس مخصوصا از طرف خانومها اگه دلیل محکمه پسند و قانونی نباشه ومرد هم نخواد زنشو‌طلاق بده طبیعتا زمان میبره تو‌اینحور موارد معمولا زنها بخشی یا همه ی مهریشونو میبخشن یعنی من اینقدر از تو بیزارم که برای حدایی حاضرم این مهریه رو‌اصلا نگیرم اونوقت قانون میتونه راحتتر حکم طلاقو بده 

2740
دلیل طلاق شامل چیا میشه

مثلا زندانی باشه، مریضی ناعلاج داشته باشه، بچه دار نشه ، کتک بزنه و شما با مدرک پزشکی قانونی ثابت کنی کتک رو ، معتاد و خلافکار باشه اینجور چیزا یعنی باید یه دلیل خیلی محکم ببری وگرنه تا مرد نخاد نمیشه طلاق گرفت

همیشه اونی که اذیت میشه زنه چه از لحاظ مالی عاطفی حرف مردم 

فرقی نداره درخواست از کدوم طرفه خانوم ها همیشه مورد ظلم قرار می‌گیرن 

مهریه ای که خود دادگاه گفته حق زنه 

هزار روش قانونی برای پیچوندنش گذاشتن