2737
2734
عنوان

چرا ميگن بچها عروسي نيان؟

181 بازدید | 21 پست

من يه ماه ديگه عروسيمه 

٧-٨ تا بچه زير ١٠ سال داريم تو فاميل انقد خوشحالم كه ميخوان بيان مخصوصا براي دختر بچها عروسي خيلي قشنگه

تصورشم نميكنم بگم بچها نيان، خودم بچه دوست ندارم ولي يادم ميوفته كه بچه بودم چقدر خوشحال ميشدم كه عزوسي دعوت ميشديم، اصلا دلم نمياد چنين حرفي بزنم. 

البته اينم بگم بچهاي ما تو عروسي ماماناشون مراقبشونن نميذارن خراب كاري كنن. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چون عقده فیلم برداری دارن و نمیخان بچه ها تو فیلم بیان و جدیدا یه جور کلاس گذاشتنه  

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  

اون بچه هایی که مادراشون رهاشون میکنن رو سن واقعا رو مخه. من برای عروسی خودم ۲ نفرو رو گذاشته بودم که مراقب باشن موقع رقص دونفره و تکی بچه ها نیان وسط.

به نظرم اون بچه ها رو کلا مادراشونم نباید دعوت کرد😄

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738

اکثر پدر مادرا تالار و عروسیو با پارک اشتباه میگیرن بچه رو ول میدن وسط تر میزنن تو فیلم و عکس تو عروسی من از زیر لباس عروسم فقط بچس شاباش ب دست در میاد گند زدن تو فیلم من تکون نتونستم بخورم 

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
اکثر پدر مادرا تالار و عروسیو با پارک اشتباه میگیرن بچه رو ول میدن وسط تر میزنن تو فیلم و عکس تو عرو ...

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /
2706