2737
2739

من نامزدم تازه رفته سربازی الان سه چهار روزه ،تا الان زنگ نزده به خانوادشم نزده نگرانشم از اینترنت شماره پادگانو پیدا کردم بنظرتون زنگ بزنم بد نمیشه؟بگم من کی ام ؟

هرچه که در فهم تو آید آن بوَد مفهوم تو...

به پسر منم تا چند وقت اجازه ندادن زنگ بزنه

وایی یاد اونروزها افتادم دلم گرفت چقد بی خبری سخته😢

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
به پسر منم تا چند وقت اجازه ندادن زنگ بزنه وایی یاد اونروزها افتادم دلم گرفت چقد بی خبری سخته😢

خیلی دلم تنگه ،بنظرتون من زنگ بزنم مشکلی پیش نمیاد ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اوایلش خیلی سخت میگیرند بهشون.اگر شماره ای دارید زنگ بزنید بگید خواهرشم. برای همین خیلی ها فراری می ...

آخه خواهر نداره 

نمیفهمن؟

جا بیفتن زنگ میزنه زنگ هم بزنی دقیق جایی نیست که اونا باشن و خبرکنن و منتظر شن بیاد

چقد طول می‌کشه جا بیفته؟

یعنی زنگ نزنم؟

خیلی دلم تنگه ،بنظرتون من زنگ بزنم مشکلی پیش نمیاد ؟

نه عزبزم زنگ بزن 

البته پیدا کردنش سخته فکر نکنم بتونی صبحت کنی 

وقتی بگانش مشخص شد خودش زنگ میزنه و بهتون شماره یگان رو میده و میتونی هرشب زنگ بزنی

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
2738
نه عزبزم زنگ بزن  البته پیدا کردنش سخته فکر نکنم بتونی صبحت کنی  وقتی بگانش مشخص شد خودش ...

الهی خدا خیرت بده پس الان میزنم

الهی خدا خیرت بده پس الان میزنم

سلامت باشی

2706