2733
2739

شوهرم از خارج گوشی برام آورده  الان باید ریجستری بشه و هزینه گمرک بدم انگار میشه ده تومن مادر شوهرم بهم گفت گوشی تو بفروش به برادر شوهرت اولا که پول لازم هستم دوما خانواده شوهرم خیلی زیاد بد حسابن الان موندم چکار کنم نیاز به پول دارم میخوام گوشی مو بفروشم گوشی فروشی 

مادرشوهرم خیلی رو مخه پول نداره اما ار دیگران توقع داره اه پول مهمونی نداره نسیه میکنه مهمونی میده که فقط بگه من خوبم من با کلاسم پولدارم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بگو پولشون نقده؟ چون به کسی که میخوام بفروشم پولش نقده و همون لحظه بهم میده منم لازم دارم. 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2740
2706