2737
2734
عنوان

شوهرم روانیه

124 بازدید | 4 پست

گفتم طلا میذارم بانک وام بردارم نخواستم دلشو بشکنم چون  ماشین خریده پول  نداشت بهش نگفتم وامو برا چی برمیدارم میخواستم برم کلاس آشپزی و دندونامو درست کنم .داد و بیداد می کرد عوضی که تو یه زنی وامو میخوای چکار سود و برا چی میخوای منم گفتم صد تومن صدتومن دوست ندارم ازت بگیرم همچین طوفانی را انداخت که نگو خدا هیچ کس رو با نامرد طرف نکنه صبح تا شب بچه ها رو نگه میدارم از سرکار میاد میخوره می‌خوابه معلوم نیست چه نقشی داره تو خونه دریغ از یه محبت ....بعدشم میگه مادرشونی وظیفته آخه میگم روانی من یک ساعت نیاز ندارم برا خودم باشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب بشینین محکم باهاش صحبت کنین و بگین که این رفتارش ناراحتتون میکنه خانم 

اصلا زبون نمیفهمه که.چون صبح تا شب می‌ره سرکار و کارفرماس تو خونه هم انتظار کارگری از من برای خودشو داره

2731
اصلا زبون نمیفهمه که.چون صبح تا شب می‌ره سرکار و کارفرماس تو خونه هم انتظار کارگری از من برای خودشو ...

دلیل نمیشه محیط کار با محیط خونه و زندگی یکی باشه،ناراحت نشین خانم واقعا رفتار شوهرتون خیلی چیپ و زشته