2733
2734

بچه‌ها شما همه‌ی درس‌ها رو ترمیم میزنید؟

میگن ترازی که امسال بهت میده بیشتر از ترازیه که پارسال داشته حتی اگه پارسال هم نمره‌ات خوب بوده

تو تاپیک بغلی اینطور میگفتن

چیکار میکنید؟

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هویت و سلامت نمیزنم

یعنی نمره‌ات پارسال خوب شد؟

من چون حجمش زیاد بود کامل نخوندم نمره‌ام فکر کنم ۱۴ اینا شد باید ترمیم بزنم🚶‍♀️

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2728
بله کلا قانونش همینه تراز سال جدیدا رو بیشتر میدن  یعنی اگه پارسال ۱۹شده باشی و امسال ۱۷   ...

کلا انگار قسم خوردن همه چی رو برای مردم سخت کنن!

عزیزم مگه سایتش باز شده

نمیدونم دیشب که ترمیم غیرفعال بود امروز چک نکردم

2740

یکی یه راه حلی به من بده که ترممیم امتحان ندم  خانوادم راضی نمیشن یه خواسته ای دارم میگن شرطش ترممیم دادنه که خودتو اثبات کنی

اما حوصله ندارم 

یکی یه راه حلی بده  

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)

برا سال بعد اگه بخوان ترمیم کنن چجوری هم یازدهم هم دوازدهم رو ترمیم کنیم؟؟

همه میگن یاعلی‌ و عشق رو آغاز میکنن من میگم یا ابولفضل و میرم‌ سراغ مشکل بعدی              من همونیم که بخاطر گفتن ناموسا و داش به نی نی یار تعلیق شد😑  اینجا ایرانه هیچ چیز منطقی نیست دوست من  
2706