2737
2739

میشههه حقم خواهری کنید لطفا برام دعا کنید؟ 

از امام رضا بخواهید این خواهر کوچکتر تون به اون رشته و دانشگاه مورد علاقش برسه؟ 

خیلی ازش دورم ولی قبلا حاجت گرفتم ازش💖

کاربری دست دونفره ، تاپیک های فان و بی محتوا مال خواهر کوچکترم هست بنده گردن نمیگیرم 

اپلیکیشن نسیم رضوان رو نصب کن گزینه زیارت نیابتی رو انتخاب کن اونجا درخواست بده خادما برات انجام میدن خیلی خوبه

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴
اپلیکیشن نسیم رضوان رو نصب کن گزینه زیارت نیابتی رو انتخاب کن اونجا درخواست بده خادما برات انجام مید ...

مرسییی خدا خیرت بده😍💖

کاربری دست دونفره ، تاپیک های فان و بی محتوا مال خواهر کوچکترم هست بنده گردن نمیگیرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مرسییی خدا خیرت بده😍💖

عزیزم ببخش حست میگه الآن شوهرم کجاست 

خدااااااااااا یاحضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭بچه ها خیلی تهمت ها بهم زدن که روحمم خبر نداشت شنیدم ولی واگذارشون کردم به خدا ان شاءالله که این ی تهمتم امام ها ضامنم میشن پیش خدا ومشکلم حل میشه😭😭😭الآنم خونه پدرم هستم