2737
2734
عنوان

به قران که مژه و ناخن گذاشتن مدرن شدن نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 2465 بازدید | 123 پست

به خاطر همین میگم کاش سیستم ما جوری بود که وقتی یه زن و مرد میخوان بچه بیارن ازشون تست سلامت روان بگیرن تا یه روانی دیگه به این دنیا اضافه نکنن 

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جالبه نگا۶ بالا به پایینم دارن ادعاشونم میشه

بچرو از سن پایین میفرستن ارایشگاه همش دنبال خودنمایی بعدا هزار یک شکل عجیب غریب خودشون درمیادن  تمام هدفشون از زندگی میشه نمایش دادن و فوقالعاده شخصیت نمایشی پیدا میکنن

اصلا روح و جسم سالمی ندارن

تهشم ازدواج بد و شکست و افتخارم میکنن ماخودمون شوهرمون انتخاب کردیم

خب چه فایده که تر زدی ب زندگیت

بعدم جدا میشن در عرض چند ماه و باز میرن دنبال دوست پسر و خودنمایی و

2731
عمم

اهان کلا اقوامتو داری صدا میزنی🤔

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
حالا به رژ قرمز بقیه کار نداشته باش

شما میتونی یه سر بری کشور دیگه آرایش مردم رو ببینی 

بهتره آدم با یک چارچوبی تو جامعه زندگی کنه منظور از جامعه خونه نیست!!منم نمیگم آرایش بده 

کاربری دست دونفره
2740

همین بچه ها فردا از اونایی که مامان بیستو چارساعته بالاسرشون بوده موفق ترن

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /
شما میتونی یه سر بری کشور دیگه آرایش مردم رو ببینی  بهتره آدم با یک چارچوبی تو جامعه زندگی کنه ...

لازم نیست کشور دیگه باشم 

آرایش فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه

جایی تگم نکنید حوصله جواب دادن ندارم ، درخواست دوستی هم قبول نمیکنم اگه زبون آدم حالیتونه درخواست ندین

عزیزم اکثریت بچه رو فقط اوردن دهن بقیه رو ببندن و شوهر پابند کنن و بگن ماهم تونستیم بچه دار شیم و تمام. خیلی بقیه اش مهم نیست براشون خودش بزرگ میشه بچه برای خودش 😂

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
 کاش یکی بهشون بگه رژ جیغ قرمز تو خیابون زیبا نیست آرایش خلیجی تو دانشگاه و مدرسه و خیابون زیب ...

چقدر زیبا گفتی ...  

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  

صد در صد درست میگید، قبلن در مورد این موضوع تاپیک زدم جدای از اینکه وقت و هزینه  زیادی بایت این چیزا صرف میشه  ی سرچ تو گوگل بزنید آرایش های نسل های قبلی ببنید ی سری برای آرایش از سرب آرسنیک یا مواد خطرناک دیگه استفاده میکردن و ما الان میگیم چقد احمق بودن، این ارایش های افراطی این روزا نباید طوری استفاده بشه ک آیندگان بگن چقد احمق بودن! 

پشیمونم.. از زندگانیم گله دارد جوانی ام.. بزرگترین تصمیم های زندگیم رو وقتی گرفتم ک هنوز عاقل نشده بودم.. دندون عقل داشتم فک میکردم عاقلم.. اون موقع ک فقط  ی مشت غرور بودم و طراوت و زیبایی جوانی..کاش برگردم ب 18 سالگیم
2706