2737
2734

جایی کار میکنم که با بچه ها سرکار دارم واقعا تربیت بچه ها افتضاح 

خیلی از مادر ها ساعت ها برای زیبایی وقت میزارن ناخن مژه نمیدونم ارایش لباس 

ماشین و پول خوب ادم دهنش باز میمونه 

ولی بچهاشون اونقدر غذا بیرون دادن بچه کوچیک کبد چرب داره 

تربیتا افتضاح 

ینی افتضاحا 

مدل گوشی و ارایش اینا مدرن شدن نیست خوبه از مدرن شدن یه کمم تو سطح سواد و اخلاق هم حساب کنید اگه حوصله ندارید بچه نیارید 

تو پارانتزم بگم مخالف زیبایی نیستم خانم جلسه هم نیستم منظورم اینه کسی که برا همه چی وقت میزاره برا چی برا سلامت جسم و روح بچه وقت نمیزاره

👌

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

موافقم. هر چیزی باید در حد تعادل خودش باشه. 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

خیلی درست گفتید.به ظاهر خودشون میرسن ولی برای روح وجسم بچشون ارزش قایل نیستن وحتی کسی که برای بچش زندگیشو گذاشته رو مسخره و اومل میدونن

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

کاش یکی بهشون بگه رژ جیغ قرمز تو خیابون زیبا نیست

آرایش خلیجی تو دانشگاه و مدرسه و خیابون زیبا نیست

این ذهن آدمه که باید غنی باشه وگرنه ظاهر ساده و آراسته باشه کافیه

کاربری دست دونفره
 کاش یکی بهشون بگه رژ جیغ قرمز تو خیابون زیبا نیست آرایش خلیجی تو دانشگاه و مدرسه و خیابون زیب ...

حالا به رژ قرمز بقیه کار نداشته باش

جایی تگم نکنید حوصله جواب دادن ندارم ، درخواست دوستی هم قبول نمیکنم اگه زبون آدم حالیتونه درخواست ندین
حق بود دایی  . . خدایی حق بود زر نزنید الان

دایی کیه؟

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2706