2733
2734
عنوان

نذر نمک الکیه

388 بازدید | 39 پست

خواهرشوهرم زندگیمو تلخ کرده مجرده جدا شده تو هر چیزی نظر میده دخالت میکنه نذر نمک کردم عروس شه زندگیم اروم بشه

نشد الان نزدیک یکساله میگذره

نذر نمک الکیه 

اول آبان عروس شدم 💃 تازه عروسی نو از تنور دراومده هستم 😂                                                                    من ازدعای خیرتون بی نصیب نذارین ملسی 💋

الکی چی من بارها از نذر نمک حاجتمو گرفتم ولی سعی کن همون موقع پخش کنی مثه گرو نگه نداری ک حاجتتو بده بعد پخش کنی

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الکی چی من بارها از نذر نمک حاجتمو گرفتم ولی سعی کن همون موقع پخش کنی مثه گرو نگه نداری ک حاجتتو بده ...

برامن جواب نمیده انگار من بنده اش نیستم منو دوس ندازن

اول آبان عروس شدم 💃 تازه عروسی نو از تنور دراومده هستم 😂                                                                    من ازدعای خیرتون بی نصیب نذارین ملسی 💋
2738
عروس شه یکی دیگه رو بدبخت کنه 😂

اره 😂

هرکی میبرتش پسش میاره یکی دوماه نشد 

عزیزم قرار نیس هر چی نذر کردیم اوکی شه  من خودم این نذر و کردم و جواب گرفتم  اگه به صلاح ...

هزار تا زندگی داره خراب میکنه من و جاری هام از دستش گریه میکنیم یعنی ب صلاح ما نیس راحت شیم 

برامن جواب نمیده انگار من بنده اش نیستم منو دوس ندازن

نگو ببین حکمتش چیه

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️
باهاش دوس شو . حتی الکی نظراتش برات مهم نباشه بهش فکر نکن باید راهشو پیدا کنی . نذر نمک من خیلی کردم ...

والا دوستم باش اون دشمنه 😂

نگو ببین حکمتش چیه

هیچ حکمتی نداره 

خدا خودش نمیبینه 

من جدا بشم بهتره (

2706