2733
2734
عنوان

حق داشتم نارحت باشم؟ +شات😐

| مشاهده متن کامل بحث + 5329 بازدید | 188 پست
خوب اینا هم خیلی قشنگ و حجابیه هم،نظرش با اینا چیه؟ 

اون میگه تو الان مجرد نیستی باید خانومانه تیپ بزنی 

و خانومانه هم از نظر محمد ینی این تیپه تو عکس ، ینی اوج روشن فکری شوهره بنده در همین حد تیپ زدنه😄بخدا این تیپی برم پیش فامیلامون دستم میندازن

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
اون میگه تو الان مجرد نیستی باید خانومانه تیپ بزنی  و خانومانه هم از نظر محمد ینی این تیپه تو ...

والا چی بگم،حالا خودت میخوایی چی بپوشی؟بهش بگو لباس کردی که از این لباس مجلسیا بهتره هیچ جاشم مشخص نیست 

پدر و مادر چراغ خونن،،خدایا چراغ هیچ خونه ای رو خاموش نکن...الهی آمین🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون میگه تو الان مجرد نیستی باید خانومانه تیپ بزنی  و خانومانه هم از نظر محمد ینی این تیپه تو ...

حرفاش منو یاد شوهرم میندازه😑

والا چی بگم،حالا خودت میخوایی چی بپوشی؟بهش بگو لباس کردی که از این لباس مجلسیا بهتره هیچ جاشم مشخص ن ...

چیبگم والا 

اول میخاستم خودم برم محمد خونه بمونه بعد دیدم هم زشته هم محمدم گف ک میام ، فعلا ک مشهده یکشنبه برمیگرده دیگ ببینم میتونم برم رو مخش اگر قبول کرد که هیچی اگرم نه دیگ نمیتونم مقاومت کنم... دوران دوستی اصلا اینطوری نبود بخدا شاید گیر ک میداد مثلا جلو مانتوم باز بود میگف یذره ببندش یا ساق پاتو خیلی بالا نده اما الان میگه قضیه فرق کرده زنم شدی نمیتونم حساس نباشم😐

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
2742
حرفاش منو یاد شوهرم میندازه😑

شوهر توام رو پوشش سختگیره؟ در چه حد گیر میده به نوع پوششت؟

چیبگم والا  اول میخاستم خودم برم محمد خونه بمونه بعد دیدم هم زشته هم محمدم گف ک میام ، فعلا ک ...

آره با شوهرت برو اگه هم فامیلات چیزی در مورد مذهبی بودن شوهرت گفتن ناراحت نشو سعی کن برات مهم نباشه چند بار که تو فامیل بری و ببیننتون براشون عادی میشه،آره دیگه دوران دوستی و ازدواج خیلی فرق داره نه فقط واسه تو واسه همه اینطوره بعد توهم وقتی دیدی که شوهرت گیر به چادری بودنت نمیده و اینطور تورو قبول کرده دیگه چرت چادری شدی مانتو بلند میپوشیدی این مردا جنبه ندارن حالا هم اشکال نداره زندگیت مهم تره باهم توافق کنید

شوهر توام رو پوشش سختگیره؟ در چه حد گیر میده به نوع پوششت؟

آره تادلت بخواد گیر میده،درحد شوهر تو ولی ۸ساله باهم زندگی می‌کنیم به اخلاقاش عادت دارم حوصله کل کل ندارم از همون اول باهاش مخالفت نکردم الان خودمم مث اون شدم

2738
سلام عزیزم عروس قشنگم نوع گیر دادنای محمد از رو عشق و علاقش هست تا اونجا که میشه رعایت کن بزار این ع ...

سلام ممنونم زنده باشید خوبه شکرخدا🙏🏻

آره با شوهرت برو اگه هم فامیلات چیزی در مورد مذهبی بودن شوهرت گفتن ناراحت نشو سعی کن برات مهم نباشه ...

توافق که سر این مسئله ب توافق نمیرسیم😄یکی دوبار مسجد رفتیم بعد گف چادر بپوش بهتره ، بعدِ اون دیگ گف‌اینجا همکارام میبینن خانوماشون همه چادری ان گیر میدن اگه تو نباشی ... 

آییی کاش دوسن میموندیم ازدواج نمیکردیم بس نبود اون موقع گیر نمیداد😐😅

آره تادلت بخواد گیر میده،درحد شوهر تو ولی ۸ساله باهم زندگی می‌کنیم به اخلاقاش عادت دارم حوصله کل کل ...

تا یه حدی زن میتونه مقاومت کنه بعد اون کوتاه میایم ...

تو از اول چادری بودی؟ پوششت مجردی ازاد بود؟

آره تادلت بخواد گیر میده،درحد شوهر تو ولی ۸ساله باهم زندگی می‌کنیم به اخلاقاش عادت دارم حوصله کل کل ...

بخدا اگه مبدونستم بعد ازدواج انقد ب پوشش گیر میده تو دوران دوستی جدا میشدم هرگز ب ازدواج باهاش فکر نمیکردم

بخدا اگه مبدونستم بعد ازدواج انقد ب پوشش گیر میده تو دوران دوستی جدا میشدم هرگز ب ازدواج باهاش فکر ن ...

عزیزم بدون کسی ک تو دوران دوستی گیر میده صددرصد بعد ازدواج بیشتر هم میشه چون دیگه حس تعهد و مسئولیت داره نسبت بهت

دوران دوستی یا نامزدی برای شناخت همین مسائله

محمد با توجه به تعریفی های تو پسر خوبیه سربه زیره و تو الان ی بچه ازش داری نزار  با مسئله به نسبت جزئی مینتون شکرآب شه 

تا یه حدی زن میتونه مقاومت کنه بعد اون کوتاه میایم ... تو از اول چادری بودی؟ پوششت مجردی ازاد بود؟

نه منم مجردی چادری بودم واسه همین زیاد برام مهم نبود،ولی تو چون مانتویی بودی برات سخته زیاد هم اهمیت نده راضیش کن بابا بگو یه شبه و فلان

بخدا اگه مبدونستم بعد ازدواج انقد ب پوشش گیر میده تو دوران دوستی جدا میشدم هرگز ب ازدواج باهاش فکر ن ...

ولی اینو بدون نه دختر بازه نه چشم چرونه،نه خسیسه،نه دست بزن داره،نه رفیق بازه نه معتاد یه شغل آبرومند داره ولی اینو بدون همه ی آدما کامل نیستن هرکسی یه بدیای داره بدی شوهر توهم اینه به پوشش سخت میگیره و توهم میدونستی منم که شناختی ازتون نداشتم بهت گفتم ولی خودت کنار اومدی پس خوبیاشو به این یه بدی ترجیح بده اشکال نداره اون چیزی که اون دوس داره بپوش و کنار فامیلات ازش دفاع کن و بگو خودمم دوس دارم 

2706