2733
2739
عنوان

حق داشتم نارحت باشم؟ +شات😐

| مشاهده متن کامل بحث + 5305 بازدید | 188 پست

والا این حجم از قربون صدقه عادی و نیاز زندگیه. و اصلا چندش نیست😶. فشار نخوریم خب..

انشالله که خوشبخت بشیییی. نینی هم سالم به دنیا بیاد😍. با شوهر عزیزتم مهربونم تر باش...♥️

من گلپری بودمم ولی اون چصپری دوست داشت..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا این حجم از قربون صدقه عادی و نیاز زندگیه. و اصلا چندش نیست😶. فشار نخوریم خب.. انشالله که خ ...

قربونت برم ک خوشگل خانوم🥰

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
2731
2امین شهر فکر کنم توی اثار باستانی در یونسکو ثبت شده    

اصفهان یا اردبیل؟ زدم تو نت چیزی دستگیرم نشد😅

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
2امین شهر فکر کنم توی اثار باستانی در یونسکو ثبت شده    

ها یزدی

2740
بچت جنسیتش معلوم نشد هنوز 😻؟

ن عزیزم هنوز تازه میخام برم تو ۹ هفتگی 

سلام خوبی؟چه خبر مهمونت اومد؟

سلام گلم بهتری ؟

اره عزیزم ،، 

هفته دیگه عقدکنون پسرخالمه خالم گف باید شمام بیاید میریم سنندج اونجا میگیرن ، بعد ما رسم نداریم تو مجلسا روسری سر کنیم از کوچیک تا بزرگ کسی روسری نمیپوشه بعد ب محمد گفتم میگه نههههه ینی چی روسری نمیپوشی میگم خو گاو پیشونی سفید میشم میگه نه تو کاری ب بقیه نداشته باش منم گفتم تو نیا من با فاطی میرم بشین خونه تو

برم تا چن وقت خونه نمیام پوسیدم بابا تو خونه

2706