2733
2739
عنوان

جاری رو مخ من

182 بازدید | 17 پست

بچه ها من اگر هوو داشتم صد در صد اینقدر روش حساس نبودم. این خانوم خیلی باعث اذیت من هست . اوایل عقد ک میرفتم درو براش باز میکردم بدون سلام و احوال پرسی با من میومد داخل . کلا به من سلامی نمیداد اصلا 

بعدش گذاشتم به پای ادب نداشتش 

تازگیا متوجه شدم با همسرم چت میکرده و حتی یک بار ک من پیجم رو دی اکتیو کرده بودم ب همسرم گفته ک خانومت منو بلاک کرده 

الان ازش حس تنفر گرفتم . من اون روز زنگ زدم بهش در کمال ادب و احترام سوزوندمش . ولی بازم دلم خنک نمیشه. 

تو رو خدا اگر عروس اول هستید، فکر نکنید دومی اومده جای شما رو بگیره 

علاوه بر اون وقتی برادرشوهرتون زن میگیره طبیعیه ک رفتارش با شما سنگین تر بشه 

بهتره به جای تمرکز روی برادرشوهر روی زندگی و شوهر خودتون تمرکز داشته باشید 

البته به خانم هایی ک خط قرمز دارن و حد و حدود میدونن جسارت نمیکنم🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من عروس دوم که اومد خانوادش با بی احترامی به شوهر من شروع کردن .... من کلا ایشونو نه فالو دارم نه صمیمی هستم .  و به عنوان عروس اول میگم که جایگاه من با عشق تقدیم ایشون باشه. خیرشو ببینه . 

خوشحالید ؟

خب چرا باید رفتارش بد یا سنگین شه باهام اتفاقا با جاریمم خییلی خوبیم باهم

اصلا این حرفا چیع عزیزم 

چرا اگ پیام بده ب شوهرت باید سختت شه و اسمش رو بزاری چک. کردن

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
2740

جاری همینه گلم

سعی کن دور نگهش داری از زندگیت

جاری مت انقده وقیح بود 

برای بهم ریختن زندگی من 

ب شوهرم تهمت ناموسی هم زد و اورد ب گوش منم رسوند ک زندگیمو بهم بزنه

میگفت ک شوهرم بهش چشم داره

هنوز مکر و حیله ها مونده تا ببینی

از حسودی شرف و ابروی خودشونم میفروشن

خب چرا باید رفتارش بد یا سنگین شه باهام اتفاقا با جاریمم خییلی خوبیم باهم اصلا این حرفا چیع ع ...

من نگفتم رفتار بد . گفتم سنگین تر . بنظرم رفتار مرد متاهل با مرد مجرد تفاوت هایی باید داشته باشه وحریمی برای زندگیش قائل بشه 

ما خانم ها هم همینطور باشیم اونوقت تو این سایت اینقدر تاپیک خیانت نمیبینیم

جاری همینه گلم سعی کن دور نگهش داری از زندگیت جاری مت انقده وقیح بود  برای بهم ریختن زندگ ...

م حس میکنم نفرات جدید خانواده بیشتر مظلوم واقع میشن 

چون میان میبینن یک نفر بی دلیل واسشون قیافه میگیره یا سلام نمیده یا حرف نمیزنه 

ای کاش هوای نفری ک تازه وارد هست رو داشته باشیم 

امان از وقتی ک اون خانواده فک کنن اون دختر کنی ازشون بالاتره یا کمی زندگی عاطفی بهتری داره 

من نگفتم رفتار بد . گفتم سنگین تر . بنظرم رفتار مرد متاهل با مرد مجرد تفاوت هایی باید داشته باشه وحر ...

واقعا که😐 برادرشوهر مث برادر ادمه چرا باید ابن فکرا تو سرت باشه 

من جلو جاریم خیلی با برادرشوهرم راحتم اگ اون سختش بود یکبار ب روم میاورد یا برادرشوهرم سرسنگین تر میشد من 8ساله تو خونع خانواده شوهرمم چرا اون باید فکر. کنه من مثلا چشم دارم ب نامزدش 

گلم یکم فکرتو عوض کن

واقعا که😐 برادرشوهر مث برادر ادمه چرا باید ابن فکرا تو سرت باشه  من جلو جاریم خیلی با برادرشو ...

عزیزم شاید ایشون اذیت میشن ولی بخاطر زندگیش حرفی نمیزنه 

بنظرم بهتره شما یکم عقب بکشید 

و اون انرژی رو برای همسر و زندگی خودتون و حتی برادر خودتون بذارید 😊♥️

عزیزم شاید ایشون اذیت میشن ولی بخاطر زندگیش حرفی نمیزنه  بنظرم بهتره شما یکم عقب بکشید  ...

جااااان😐😐😐😐😐😐

چرا تصورت اینع از من 

چرا فکر میکنی جاری بزرگ قراره بشه هووی شما😂

اتفاقا اونم همینه با شوهرم خیلی خوبیم با هم اصلا تو فاز این چیزا نیستن

2706