2733
2739

من قبل بارداری۵۶کیلو بودم الان ۶۱کیلو شدم هرکی میبینه میگه وای داری میترکی درصورتی یه ذره چاق شدم تو اینه که نگاه میکنم

شماها بگین ۳ماه اول چقدر زیاد کردین

این۵امین کاربریمه 😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بعد آخه اصلا بچه تو سه ماه اول وزنی نداره ک تو بخوای وزن اضافه کنی نهااایت یک کیلو ک اونم نیست تازه

بیشتر احتمالا واسه رژیم غذاییت اینجوری بعد زایمان حتما دچار اضافه وزن میشی

وزن گیری اصلی بچه سه ماه سوم اونم نه اینکه قد دو نفر بخوری مفید و مغذی غذا بخوری

واقعا😳قبل بارداری چندکیلو بودین؟جنسیت بچه چیه البته اگه دوس داری جوابمو بده عزیزم

اره  قبل باردارب شصت بودم من ماهای اول بشدت ویار داشتم تهوع تا پنج ماه خیلی زیاد نکردم از ماه پنج به بعد کم کم وزن زیاد شد هشتادو پنج شدم اخرا دیگه

ولی بعد زایمان باز اب شدم شدم پنجاه و هشت 

دختر عزیزم

۴ و نیم کیلو تا ۱۲ هفته الان تو ۱۵ هفته ام ۶ کیلو وزنم رفته بالاتر.

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌼در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌼
بعد آخه اصلا بچه تو سه ماه اول وزنی نداره ک تو بخوای وزن اضافه کنی نهااایت یک کیلو ک اونم نیست تازه ...

بله بچه وزن نداره ولی هورمون ها تغییر میکنه و باعث چاقی و لاغری میشه

این۵امین کاربریمه 😉
2706