2733
2734
عنوان

خانوما به کمکتون احتیاج دارم

179 بازدید | 20 پست

خانوما انگار خونمون طلسمی چیزی داره من ودخترم هرووووووووز مریضیم نوبتی همش پامون دکتر وداروخونه اس از بس مریض هستیم دیگه واقعا بریدم اصلا خوشبخت نیستیم همسرمم همش تو خونه جیغ وداد میکنه چیکار کنم چه چیزی برای اینکارا خوبه ؟چه کاری انجام بدم که این همه نحسی بیرون بره توردخدا هرکی میدونه بگه تا اخر عمر دعاش میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شاید چیزی تو خونتونه که انرژی منفی میده،مثل مجسمه های شیطانی،یا الکل و مشروبات می‌خورید و تو خونتون هم دارید..اینارو بریزید دور،یا خیانت هست تو زندگیتون،اگر هیچ کدوم نیست،پس قرآن فراوان خوانده بشه تو ی خونتون

وای ماهم نزدیک یک هفته ارامش نداشتیم همش دعوا و مریضی رفتیم دعای شیرینی همون اراشم و خوشبختی گرفتیم ...

ایکاش مال ما یه هفته بود من از وقتی یادمه همینه زندگی ام😭😭دعلی چی گرفتین؟از کجا؟

سوره بقره چله بگیرید و تو خونه پخش کنید

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2740
چه جوری؟

یعنی تا چهل روز سوره بقره بخونید هر روز و وویس سوره رو تو خونه پخش کنید

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
شاید چیزی تو خونتونه که انرژی منفی میده،مثل مجسمه های شیطانی،یا الکل و مشروبات می‌خورید و تو خونتون ...

مجسمه شیطانی ندارم الکل ومشروبم اصلا من نمیخورم از طرف منم خیانت اصلا نمیکنم همسرمو نمیدونم

2706