2737
2734
عنوان

به سرم زده برگردم شهر خودم

174 بازدید | 21 پست

خیلی دیگه خسته شدم احساس افسردگی میکنم تا پارسال شوهرم میگفت بریم من قبول نمیکردم میگفتم ارامش دارم دوری و دوستی ولی الان از دست ادمای بی فرهنگ اینجا خسته شدم دلم میخواد برم شهر خودم اما الان شوهرم میگه اینجا براش منفعت بیشتری داره و قبول نمیکنه بریم چیکار کنمممممم😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بنظر من دوری همیشه گزینه بهتری هس..

یه روزم آشتی خدا که با ما….♥️ زن زندگی آزادی ✌🏻حق ملت ایران این نیست … ولی این جماعت چه ها که با جون ها نکردن…عرزشی یا ریپ نزنن اگه  باهام مخالفی ریپ نزن حوصله ندارم من طرز فکرم عقایدم اینه! اگه بازم  تعلیق شم میام🦦 
2740

دیگه وقتی شوهرت نمیادچجوری میخوای بری مجبوری تحمل کنی واینکه هرچه بیشتر بهش فکرکنی بیشتر برات غیرقابل تحمل میشه .کلا ازنظرمن به خودت بستگی داره ک جایی برای بهشت بشه یاجهنم

کرج میخوام برم شمال🤕

به سلامتی خوش باشین

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
2706