2737
2739
عنوان

تورو خدا یک لحظه بیاین؟؟!!

182 بازدید | 34 پست

تایپکای قبلم از مادرشوهرم و کاراش گفتم که چقدر قدرنشناسه و همیشه کارا و محبتا و کمکامو خورد و ارزش کرده، الان‌ مادرشوهرم مراسم داره مراسم دومین سالگرد پسرشه، حالا میخواد مراسمو تو خونه بگیره بعد مثلا آقایون بیان طبقه بالا خونه ما خانوما طبقه پایین,,, (من با اینکه تو خونه مامانم دست به سیاه و سفید نزدم و نمیزنم چون مامانم اجازه نمیده میگه اگه کار زیاد باشه نتونم انجام بدم کمکی میگیرم تو به اندازه کافی خونه خودت کار میکنی ،)

با اینحال باز من سالگرد پارسال انقدر تو مراسم کار کردم بخدا یک هفته تموم بدنم کوفته شده بود

من نه میخوام خونمو در اختیارشون بزارم نه خودم کمک کنم

با اینکه وسع مالیشون میرسه ولی مراسمو تو رستوران یا مساجد مخصوص برگزار نمیکنن اصرار دارن چون به صرفه هست تو خونه باشه...

چجوری بگم نمیخوام ؟؟ توروخدا جون هرکی دوست دارین کمک کنین بخدا خودمم کمرم بخاطر همین مراسم مادرشوهرم اسیب دیده سرماخورده هم هستم تازه اونروزم روز اول پریودمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو خونه اونا میشنینین یا اون طبقه کلا مال خودتونه عزیزم؟

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊
2740
عزیزم چرابرای چیزی ک حقته انقدرخودتواذیت میکنی.خیلی رکوپوست کنده بگومن دوست ندارم توخونم مراسمی باشه ...

شوهرم کاریم نداره میگه هرجور تو راحتی میگه فقط مشکلتو با اونا حل کن به من نگو من از پسشون برنمیام

زورشون میاد پول کمکی بدن، یه بار گفتم خودم بگیرم انقدر حال مادرشوهرم خراب شد نگو اینقد کولی بازی درا ...

خب قبل مراسم بگو کمکی بیاد خونه رو تمیز کنه فرداش هم بیاد جمع و جور کنه لازم نیست به همه بگی طول مراسم خودتون پذیرایی کنین

پس زورتون بهشون نمیرسه متاسفانه  و اونام خوب زور میگن و ب خاسته شما کاری ندارن

دقیقا همینه شوهرم کاریم نداره میگه راختی تو مهمه فقط میگه که خودت باهاشون حرف بزن من از پسشون برنمیام منم نمیدونم چی بگم بهشون

تو خونه اونا میشنینین یا اون طبقه کلا مال خودتونه عزیزم؟

اگر تو خونه اونا میشینین به نظرم خیلی زشته چیزی بگید واقعا ناراحت میشن.

اگر خونه خودتونه که بازم سعی کنید نگید ولی اگر خیلی اذیا میکنن و اینا مودبانه بگید اونروز من میخوام برم بیرون مامان جان و..

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊
همسرمم نمیخواد ولی از پسشون برنمیاد

دوتایی اونشب برید بیرون نمی‌دونم یجور بپیچونین بنظرم همین فرشارو جمع کنین 

عا بگید مثلا ختم یکی از دوستاش بوده از سر ختم برگردید اونحا‌ک مراسم گرفتن🦦

2706