2733
2739
عنوان

بچه ها زرده تخم مرغ زدم به موهام

720 بازدید | 83 پست

چه قدر باید بمونه ؟

به ابروهامم زدم عیب نداره ؟

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
یه بار تخم‌مرغ زدم به سرم بعد با آب گرم شستم  پختن چسبیدن به موهام با بدبختی شستم کله مم بوی ...

وای 😂😅

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
برای چیه پرپشتی ؟ 

آره یکی از همسایه های مادر شوهرم برای موهاش هم ویتامینه میکرد هم تخم مرغ گفت میزنه خیلی عالیییی شده بود

من ویتامینه میکنم ولی امروز تصمیم گرفتم تخم مرغ هم بزنم حالا نمی‌دونم باید چیز دیگه ای هم قاطیش میکردم یا نه 🤦🏼‍♀️

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
2740
یه بار تخم‌مرغ زدم به سرم بعد با آب گرم شستم  پختن چسبیدن به موهام با بدبختی شستم کله مم بوی ...

🤣🤣🤭ببخشید تصورتون کردم خنده م گرف

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2706