2733
2734
عنوان

میخام برم عابر پول کارت به کارت کنم بلدنیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 31 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم😍تبریک میگم‌به امید تغییرات وموفقیتای بزرگ تر از همینکارو کوچیک تغییر شروع میشه از سمت فلش وا ...

چقدر شما مهربون و پر از حس خوبی:)))) 

ان شا الله همیشه اطرافیانت پر از مثل خودت باشن:)

خب رمز دوم ورمزپویام هم فعال نیس    

میتونی بری بانک فعالش کنی عزیزم کاری نداره کمتر از ده دقیقه وقتتو میگیره حالا فعلا پرداخت کن بعد تر رمز ایناتم برو بگیر که راحت باشی

2740
میتونی بری بانک فعالش کنی عزیزم کاری نداره کمتر از ده دقیقه وقتتو میگیره حالا فعلا پرداخت کن بعد تر ...

اره حتما میرم راحت تره چون تاالان خیلی به کارم نمیومد نگرفتم تاخالا

ممنونم گلن

خب رمز دوم ورمزپویام هم فعال نیس    

شت خب ببین برو عابر بانک کارتت رو به صورتی که قسمت روبه روی کارت بالا باشه فشار بده بره تو دستگاه بعد زبان فارسی رو انتخاب کن بعد رمز اول رو بزن تایید رو بزن بعد کارت به کارت یا عملیات انتقال رو بزن بعد شماره کارت طرف رو وارد کن بعد مبلغ رو به ریال وارد کن تایید رو بزن اسم طرف میاد رو صفحه تایید کن بعد مینویسه که رسید میخوای بعله رو بزن بعد مینویسه کار دیگری داری ؟ خیر رو بزن کارتت رو پس میده برش دار

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

من مشکلم کارتخوانه

خدا خدا میکنم طرف نگه خودت کارت بکش😂

موقعیتش پیش نیومده که یادبگیرم وگرنه میدونم که چیزخاصی نداره

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2706