2737
2734

پدرمو امسال ناگهانی از دست دادم و کل امیدم به هوا رفت.... من نهایی هیچی تا الان نخوندم ...تجربی هستم...نمیخوام هدفم اینجوری ازم دور شه....حس میکنم کنکورم باختم

ب نظرتون میشه  تو حدود ۲۵ روز با فیلم ۴ تا عمومی و ۴ تا تخصصی در حد نمره بالای ۱۹ خوند؟

در کنارش یه سری فصلی ریاضی فیزیک شیمی بخونم...و زیستم کلش باید تست بزنم

اینم بگم درسته نخوندم اما قویم و با یه بار خوندن مطالبو میگیرم

سال بعدم نمیشه..چون هدفم همین امسال بود ....

اما بازم عقب موندم

اگه امضامو میخونی مهربانترینم ممنون میشم برای شادی روح پدرم دعا کنی با قلب پاکت🖤🖤

تسلیت میگم

تلاشتو بکن..به قول مشاورم شاید اندازه بقیه نتونی توی زمینت دونه بکاری ولی کمم بکاری بهتر از نکاشتنه

برو بارم بندی درسات را در بیار از اون درسایی بارم بیشتره شروع کن خوندن

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  

خدا پدرتون رو رحمت کنه عزیزم 🖤 

به قول استادم که میگه: اگه بگی میتونم پس میتونی تلاشتو بکن 

اینجا جای تبادل نظره نه تحمیل نظر رعایت فرمایید🙏درخواست دوستی قبول نمیکنم 😊میخام برای دخترم مادری باشم که مامانم برام نبود😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
معدل 19 به بالا!!نمیدونم ولی .....نمخامم نا امیدت کنم پس هیچی نمیگم

تو مدرسه همیشه معدلم ۱۹ ب بالا بود

درسته از درس مدرسه چند سالی دورم ولی حس میکنم میتونم اوکیش کنم

اگه امضامو میخونی مهربانترینم ممنون میشم برای شادی روح پدرم دعا کنی با قلب پاکت🖤🖤
خدا پدرتون رو رحمت کنه عزیزم 🖤  به قول استادم که میگه: اگه بگی میتونم پس میتونی تلاشتو بکن&nb ...

مچکرم عزیزم

واقعا همینطوره

بنظرم نهایی اون غولی نیست که ازش ساختن

حتی پارسالی ها با وجود نهایی سخت میگفتن اگر کااامل کتابو مسلط بودیم نمره ۲۰ شدنی بود 

بنظرم از الان شروع کنی معدل ۲۰ هم شدنیه 

همش از کتاب یا یکم سخت تر کتابه ، اما سوال حل کنی تمومه

اگه میتونی جای ویدیو نمونه سوال حل کن غلطاتو پیدا کن و مرور داشته باش

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟