2737
2739

سلام

خودتون در پتروشیمی مشغول هستید یا کسی رو میشناسید در پترو شیمی مشغول به کار باشه؟

واقعا ورود خانم ها به این عرصه سخته؟ همون طور که در آزمون های استخدامی پتروشیمی عملا می‌نويسن نیروی انسانی مرد

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
رشته تحصیلیتون چیه؟ 

چه طور؟

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در شرکتهای خصوصی شاید استخدام بشن من میشناسم ولی طرف با مدرک مهندسی شیمی منشی بود اونجا، شوهرش با همون مدرک کارمند رسمی اونجا بود

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
2728
در شرکتهای خصوصی شاید استخدام بشن من میشناسم ولی طرف با مدرک مهندسی شیمی منشی بود اونجا، شوهرش با هم ...

دقیقا منم یه همچین ناعدالتی هایی رو در حق خانم های محصل رشته شیمی دیدم

واقعا رشته های پر زحمتی هستن ولی در ایران برا پترو شیمی های دولتی که اصلا جایی برا خانم ها نمی‌ذارن در غیر دولتی ها هم واقعا سخت یا غیر مرتبط استخدام میشن

خواستم ببینم مرتبط هست یا نه

برای خودم نمیپرسم عزیزم

ولی خب خیلی دیدن مهندس های شیمی و یا کسایی شیمی کاربردی خوندن خیلی ناراحت هستن از این ناعدالتی شغلی در رشته شیمی 

2740
من اره ميشناسم استادم خانم بود و مشاور حقوقي شركت نفت

پس ایشون حقوق خوندن

با رشته های شیمی و مهندسیش خانم ها تقریبا یک درصد امکان ورود به پترو شیمی هابه عنوان مهندس رو دارن

برای خودم نمیپرسم عزیزم ولی خب خیلی دیدن مهندس های شیمی و یا کسایی شیمی کاربردی خوندن خیلی ناراحت ه ...

دقیقا

اگر شیمی خونده،

بنظرم بره دنبال دبیری 

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 

منم مهندسی شیمی خوندم فرزندجانبازم هستم ولی خواهرم رسمی شد مامایی ولی منو نخواستن برا شرکت نمیدونم اگه دنبال کنم از طریق بنیاد میشه یا ن

مگه میگذره آدم از اونیکه زندگیشه   
دقیقا اگر شیمی خونده،  بنظرم بره دنبال دبیری

آره دبیری بهتره برا خانم هایی که شیمی خوندن

ولی خب آزمون های استخدامی هم معمولا افرادی که شیمی محض خوندن رو انتخاب میکنن

منم مهندسی شیمی خوندم فرزندجانبازم هستم ولی خواهرم رسمی شد مامایی ولی منو نخواستن برا شرکت نمیدونم ا ...

نمی دونم عزیزم......پتروشیمی پارتی باشه کار درست میشه ولی باز برا خا نم هاسختگیر هستن

ولی گویا امسال قراره فرزندان شهدا. یا جانباز ها ، دقیق نمی دونم ولی گفتن براشون آزمون های استخدامی برگزار میشه 

حالا چه رشته و ارگانی رو نمی دونم

پس ایشون حقوق خوندن با رشته های شیمی و مهندسیش خانم ها تقریبا یک درصد امکان ورود به پترو شیمی هابه ...

اره خانماي حقوق خونده زياد ديدم تو اين زمينه كار ميكنن چه تو بخش قراردادها چه تو بخش دعاوي

اره خانماي حقوق خونده زياد ديدم تو اين زمينه كار ميكنن چه تو بخش قراردادها چه تو بخش دعاوي

اره خانم ها معمولا با رشته های حقوق یا حسابداری میت نن برن پترو شیمی ولی با رشته شیمی براشون محدودیت قائلن

2706