2737
2734

خیلی سرخش کن و حتما با پیاز فراوان تفتش بده 

و قبلشم حتما خیسش کن 

خودم : میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم // قلبم : عه کیو میگی ؟ عاشق کسی یا چیزی شدی؟//خودم : امام زمانم //قلبم : 🤍🙂                                                                                             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سویارو بپز یکم با زردچوبه آبشو بریز دور بعد با ادویه هایی مثل زردچوبه و پاپریکا و یکم آویشن فلفل سیاه و پودر سیر توی پیازش سرخ کن و ادامه مراحل

چرا همش منفی های زندگیتو میبینی؟ میدونی خودت و ذهنت باعث پرورششون میشی؟ از این ببعد بگرد دنباله مثبتها و بخاطرش خدارو شکر کن، اونوقت منتظر اتفاقای خوب باش💜

چرخ کن.اگر یه ذره گوشت باهاش قاطی کنی همش مزه گوشت میگیره. ادویه های مختلف بزن.دارچین خوش عطرش میکنه.وقتی تفت دادی رب گوجه که زدی یه کم اب بریزبذار بپزه. با شعله کم

پارسا پسرمامان😍

ادویه گوشت بریز

یه روزم آشتی خدا که با ما….♥️ زن زندگی آزادی ✌🏻حق ملت ایران این نیست … ولی این جماعت چه ها که با جون ها نکردن…عرزشی یا ریپ نزنن اگه  باهام مخالفی ریپ نزن حوصله ندارم من طرز فکرم عقایدم اینه! اگه بازم  تعلیق شم میام🦦 
2738

يه تايپيكم دستور ماكارونيه بخون 

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

فکر نکنم بشه. اصلا شکلش فرق میکنه.

حالا مگه سویا چشه؟ من از ماکارونی با گوشت بدم میاد. به نظرم سویا خیلی بهتره

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.

با سویا خوشمزه تره

از نیم ساعت قبل سویا خیس کن

پیاز سرخ کن

زردچوبه و فلفل سیاه و نعنا اضاف کن و یکم تفت بده

آب سویا رو حسابی بگیر قاطی مواد کن

هم بزن و سرخش کن خیلی روغن میبره 

بعد سروخ شدن رب گوجه اضاف کن و دیگه تمام

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
2706