2737
2739
من یبار خوندم نتیجه گرفتم 

چند وقت بعدش نتیجه گرفتین ؟

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله ،چند بار خوندم

💜                                                                                                                                                                                                                                           
2728
میخواستم یه آزمایشی بدم قبلش خوندم جوابش خوب اومد

خداروشکر 

منم دقیقا برای همین قضیه خوندن 

شب عید فطر خوندم 

نمیدونم تا اومدن نتایج یکبار دیگه بخونم یا کفایت میکنه همون یکبار 

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
2740
نتیجه گرفتین؟

برای ازدواجم خوندم یک هفته بعد خواستگاری اومد ولی نپسندیدم

برای یه حاجت دیگه خوندم ولی نرسیدم یکسال بعد متوجه شدم حاجتم به صلاحم نیست و از حضرت زهرا تشکر کردم که اون روز به گریه هام توجه نکرد 😄

💜