2737
2739
عنوان

بینیمو عمل کنم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 441 بازدید | 35 پست

نه اسی فیلر بزن اصلا نیاز به عمل نداری.اون یه کوچولو قوز با فیلر کاملا از بین میره.

بجاش یا لیفت شقیقه کن یا بوتاکس چشم گربه ای.که چشمات از حالت گرد دربیاد کمی کشیده بشه خیلی تغییر میکنی

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نیم رخو با یکم ژل درس میکنن واست مگ دیونه ای دماغ ب این خوشگلی خودت ب این خوشگلی 

همکارام هر روز دارن منو شستشو مغزی میدن😑

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
2731
نه عزیزم ماشالله خیلی زیبایی🧿❤️

فدات چشمات زیباست

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!

مشکلی نداره ... خیلی هم خوبه ... به نظر من اصلا و ابدا ارزش اینکه زیر تیغ بری نداره 

من که نمیشناسمت و تعارف هم ندارم .. بینیت خوبه 

اگر بد بود میگفتم بده

خدایا کمکم کن اونقد بزرگ شم که دنیا دیگه جامو نداشته باشه …
2738
نه اسی فیلر بزن اصلا نیاز به عمل نداری.اون یه کوچولو قوز با فیلر کاملا از بین میره. بجاش یا لیفت شق ...

لیفت شقیقه خیلی دوست دارم ولی دوران نقاهت وخشتناکی دارم منم اینجا کسی رو ندارم با بچه کوچیک

عزیزم شما خودت بودی می گفتب با همسرت اوایل فیلم های س می،دیدی خیلی هم تو رابطتتون اثر،مثبت داشت الا ...

خخخخ بله خودم بودم🙉ماشاالله به حافظه

مشکلی نداره ... خیلی هم خوبه ... به نظر من اصلا و ابدا ارزش اینکه زیر تیغ بری نداره  من که ...

ممنونم عزیزم که حقیقت رو گفتی

2706